Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez természetesnek számít vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez természetesnek számít vagy csak szexet akar?

Figyelt kérdés

Az eddigi tapasztalatom miatt óvatosabb vagyok, de van egy pasi, aki felkeltette az érdeklődésemet, én is az övét. Már találkoztunk néhányszor. Tegnap végre csókolóztunk is. A sokadik csók után, amikor hozzábújtam, éreztem, hogy merevedése van. Ez természetes? Vagy mit jelenthet?

Eddig mindig nagyon rendes, kedves, figyelmes volt velem, és sosem kaptam ennyi törődést senkitől.


2011. júl. 10. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Természetes.
2011. júl. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyanezt játszom a mostani udvarlómmal. Már teljesen elszoktam attól, hogy egy férfi tud kedves, odaadó, udvarias is lenni, másfél évig olyan kapcsolatban éltem, ahol "rabszolgaként" kezelt a párom.

Az udvarlóm teljesen más, pedig 2 évvel fiatalabb, mint én, mondhatnánk, hogy kölyök. Tegnap mikor találkoztunk és búcsúztunk el, megölelt és megcsókolt, éreztem a huncutságot odalent :) De ez nem jelenti azt, hogy csak szexet akar, nekem is elkezdett bizseregni a testem, ez természetes.

22/L (20/F)

2011. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

természetes, sztem inkább örülj neki h. odalent is megmozgatod (vagyis van lent valamije, ami téren még bejössz neki), izgatja a külsőd, az érintésed,...

most legyen impotens?, vagy vágja le?, nem "barát,barátod" akar lenni, és ezt el kell fogadnod, (ezt te váltottad ki belőle!, legyen valami siker élményed is :P)

18/F

2011. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ez csak jó dolog ha nem áll fel rád akkor van gáz xd
2011. júl. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hm... 2. válaszoló hasonló cipőben járunk :))) Én is szinte rabszolga voltam az előző, kétéves kapcsolatomban. És a mostani udvarlóm fiatalabb tőlem 3 évvel. Ő még csak most 20
2011. júl. 10. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Na akkor valóban szinte ugyanabban a cipőben járunk :) Sok sikert az új sráchoz és örülj neki, hogy mocorog a kukija :D Legalább biztos lehetsz benne, hogy tuti tetszel neki, nem csak udvariasságból mondja.

22/L

2011. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!