Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok dönteni. Melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni. Melyik lányt válasszam?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit régóta ismerek és el akarom vinni randizni. Vagyis mindezidáig így volt. A hétvégén viszont megismerkedtem egy másik lánnyal, aki szintén nagyon bejön. Neki sincs barátja. Most pedig nem tudok dönteni, melyikükkel kezdjek.
2011. júl. 10. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján ne várd, hogy helyetted döntsünk. Egyébként amelyiknek szerinted kevésbé jössz be, azt hívd el először randira. Ha nagyon jól alakul, esetleg össze is jöttök, akkor válaszd őt. Ha nem jól alakul, esetleg rájössz, hogy már nem is tetszik annyira, akkor utána hívd el a másikat. Igaz, hogy két randi több pénz, de nagyobbak az esélyeid is, nem? :D
2011. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ha az elsővel megbeszélted hogy mentek randizni, akkor szerintem illik elvinni. vagy közöld vele hogy mégse... mondjuk nekem ez elég szarul esne...

de te döntesz. ez csak az én véleményem :D

2011. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy mindkettőjüket elviszem egy randira. Aki először tetszett, őt először.
2011. júl. 10. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Légy férfi! Amelyiknek nagyobb a melle (.)(.)^^
2011. júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó előtti vagyok.

ez igy a legjobb hogy mindkettőt elviszed :D

amugy hány éves vagy? és a csajok?

2011. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!