Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Syasztok:D Szóval azt szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Syasztok:D Szóval azt szeretnem kérdezni, hogy szerintetek melzik fiút válasszam. Az egyikkel már 2 hónapja járok a másik pedig most valott szerelmet! Nem tudok dönteni! Kockáztassak vagy maradjak a biztosnál? :S s

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akit szeretsz azt válaszd!
2010. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

elöbb tanulj meg helyesen írni, utána válaszd azt, amelyiket jobban szereted.

vagy a sorrendet akár meg is cserlheted, de mindenképpen tanulj meg helyesen írni.

2010. szept. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Furi még nkem az ékezetes irás és azért helytelen...amugy sorry XD
2010. szept. 22. 20:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ezen gondolkozol, szerintem azt, amelyik szerelmet vallott... de csak mert láthatóan nem érzed magad jól jelenlegi kapcsolatodban ha másfelé is nézel! És ki tudja még mi lesz ezzel a fiúval, de ha mert szerelmet vallani úgy hogy tudja hogy neked van barátod, akkor biztos szeret!
2010. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Értelmes ember lehetsz.
2010. szept. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Valszeg a csaj eléggé angol billentyűn nyomta az ipart, mivel a z meg az y is fel van cserélve és azon ékezet sincs és azért szokatlan neki:D
2010. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazad van:D romániai magyar vagyok és nem nagyon használom a neten a magyar ábc-t:D XD
2010. szept. 22. 20:49
 8/11 Funktasztikus ***** válasza:
miért nem román oldalon kérdezed meg?:)
2010. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Funktasztikus hogy te mekkora 1 nyom*rék paras*t vagy hogy ilyet mondassz......


amúgy amelyikkel jobban érzed magad,kedveled :)

2010. szept. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem kéne bántanod Funktasztikust! Én és hétszemélyes rajongói tábora szeretjük őt! És teljesen értelmes kérdés volt, amit írt. Bár tényleg az ő dolga hogy hova ír, bár én a helyében mindkét helyre kiírnám ^^ csak az összehasonlítás kedvéért is...
2010. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!