Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy olyan "férfiról" aki megüt egy nőt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 20:49
1 2
 1/11 skarma ***** válasza:
Növesszen gerincet. Valami súlyos problémája van...
2011. júl. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem érdemel meg egy barátnőt sem... egyébként ha engem megütne egy pasi az tuti hogy pofán rúgnám..

Miért kérded? :)

2011. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
megérdemelné, h impotens legyen, és h ne tudja szaporítani gusztustalan fajtáját
2011. júl. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
és mi a véleményetek egy olyan nőről, aki megüt egy férfit, többször és tudja, hogy a pasi nem fog visszaütni, mert szereti?
2011. júl. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nekem nem ilyen barátom van.. csak tegnap volt egy ilyen esetem, h egy fiú megakart verni. sztem elég undorító dolog.. pofán rúgni meg elég nehéz egy nálad 20x nagyobb állatot :)
2011. júl. 10. 20:54
 6/11 anonim ***** válasza:
A nő 110kg,Agresszív állat. férfi 45kg,szende.Akkor,miért kérdezed?
2011. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"és mi a véleményetek egy olyan nőről, aki megüt egy férfit, többször és tudja, hogy a pasi nem fog visszaütni, mert szereti?

"

nem kell visszaütni,elég ha lefogod,tpasztalatból mondom,úgyis megnyugszik :D

2011. júl. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Makkos Hal válasza:

Tipikus hazai gondolkodás.

Az, hogy a nő felgyújtja a házat.

Elissza a gyerekekre szánt pénzt.

Molesztálja, a kiskorú gyermekét az nem számít?

2011. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Úgy is kell. Én is pofán vertem már jópár r.bancot...hát halljátok aki megérdemli az megérdemli, a mikulás se válogat, minden rossz kisgyerek virgácsot kap.
2011. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 .Daniel. ***** válasza:
Bár vannak esetek amikor megérdemli a fattya. Hallottam egy esetről amikor egy nő otthon volt a gyerekével és otthagyta elment beb*szni vmi buliba a barcsinőjivel. Az apa meg hazaért a nő pedig otthon volt hulla részegen de a férfi higgadt volt. Namost akármennyire is a feleségem a nő ha a gyerekemről van szó megérdemel pár pofont, csak hogy magához térjen. De olyan esetet is eltudok képzelni hogy szembeköp és tökönrúg.:) Arra allergiás vagyok és azért kapna párat.:P Persze szar aki megüt egy nőt de az meg nem aki hagyja hogy a nő alázza?Igen le lehet fogni de ha agresszív akkor annyi nem biztos hogy elég.
2011. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!