Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek az ilyen típusú férfiról?

Figyelt kérdés

Egy barátomról van szó. Pár mondatban nehéz kifejezni, de megpróbálom összefoglalni:


- 30 körüli

- magas (184 cm), kis súlyfelesleg (92 kg), de széles vállak, izmos felsőtest, szerintem jóképű is

- konzervatív megjelenés, szemüveg, elegáns, pedáns öltözködés, ápolt külső

- szerény, visszahúzódó, de rendkívül udvarias, előzékeny és kedves modorú, arisztokratikus tartású

- mérnök, több nyelvet beszél, művelt, és választékos stílusban beszél

- komoly, de érti a tréfát, és általában mosolyog az emberekre

- nagy szíve van, önzetlenül segít mindenkinek, de ezzel sokan vissza is élnek

- sokat dolgozik, imádja a szakmáját, de meg is fizetik rendesen

- minden téma érdekli, szeret olvasni

- zenében inkább az alternatív, elvontabb művészi irányzatok felé vonzódik, nem szereti a diszkót


És amiért a kérdést felteszem: egyszerűen nem értem, miért nem talál magának társat évek óta. Nincsen szerencséje a lányokkal (pedig garantáltan nem meleg ;). Ti hogyan viszonyultok az ilyen fiúkhoz? Mi lehet vele a gond?


2010. okt. 9. 23:48
1 2
 1/14 BeerHunter ***** válasza:
A gond az, hogy TE vagy az.
2010. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nem a nagyapámmal akarok járni

Linda - 5 éves

2010. okt. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi az elérhetősége? :D
2010. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék, hogy inkább 20 év felettiek véleményére lennék kíváncsi.
2010. okt. 10. 00:00
 5/14 anonim ***** válasza:

feltetted ide a barátodat fényezni? Ugy irtad le mint vmi felistent pedig a leirtak alapjan papucs de te ezt ugyis megcafolod...

amugy meg lehet pedofil vagy necrofil

2010. okt. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mert jófiú, a csajok pedig nem erre buknak.
2010. okt. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Messze van a félistentől, pont ez az, hogy szinte észre sem veszik az emberek, annyira csendes.


Se nem pedofil, se nem nekrofil. De tudtommal a fétisizmus, és a gerontofília sem vonzza.


Azt hiszem, rossz időpontban tettem fel a kérdést, mert szombat este a trollok ideje, azok pedig hajlamosak telecsinálni mindent...

2010. okt. 10. 00:15
 8/14 A kérdező kommentje:

"Mert jófiú, a csajok pedig nem erre buknak."


Legyen akkor szemét, pofátlanul rámenős, bunkó, megbízhatatlan, használja ki a lányokat, alázza meg és csapja be őket? Így nagyobb esélye lesz a nőknél?

2010. okt. 10. 00:20
 9/14 anonim ***** válasza:

"Legyen akkor szemét, pofátlanul rámenős, bunkó, megbízhatatlan, használja ki a lányokat, alázza meg és csapja be őket? Így nagyobb esélye lesz a nőknél?"


Ha ilyen lenne, akkor biztosan sikeresebb lenne a nőügyekben.


Ha alapul veszel...

50 ilyen tipusú (rosszfiút) és 50 rendes srácot, akkor nem kérdés, hogy a rosszfiúk sokkal sikeresebbek a nőknél.

2010. okt. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Amúgy a 92 kiló egy 184 centis embernek nem kis súlyfelesleg.


Én 197 körül vagyok, és úgy vagyok ilyen súlyú és mellé sportolok is rendszeresen, tehát javarészt izom van rajtam, szóval jelentős túlsúllyal rendelkezel, vagyis őő rendelkezik a barátod (:

2010. okt. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!