Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a lánnyal, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen a lánnyal, mit csináljak?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, megismerkedtem közös ismerős által egy házibuliban egy 18 éves lánnyal. Akkor a buli után írt egy SMS-t, hogy szeretne még találkozni velem, és jobban megismerni. Innentől kezdve ahova ez a társaság elment, hívtuk őt is. A csaj külsőre bejön nekem, viszont komoly kapcsolatot nem tudnék elképzelni vele. Nem tudom miért.


Tegnap házibuliban voltunk szintén ezzel a társasággal, és eléggé "jóba" lettünk. Együtt aludtunk, tapi volt, meg csók, de nem nyelves. Azt egyszerűen nem bírtam kifacsarni belőle. Rengetegszer megpróbáltam, magamhoz képest én is meglepődtem, hogy ennyire kitettem magamért, mert ilyen sokszor nem szoktam próbálkozni, de nem. Már 4 erogén zónáját megtaláltam, de mikor elkezdett pihegni, nyöszörögni, felizgulni, mindig leállított, hogy "Nem szabad!" Viszont azt mondta, úgy érzi kezd megindulni benne valami érzelem irántam.


Tudni kell, hogy az utolsó kapcsolatában történtek brutális dolgok, és eléggé elvesztette a bizalmát a fiúkban.


A lényeg, hogy tetszik a lány, viszont komoly kapcsolatot nem tudok elképzelni vele, ilyen szexkapcsolat (ami szerintem a legideálisabb lenne, és rengeteg ismerősömnél működik) nem jöhet szóba, mert egyből elkezdené, hogy őt megint becsapták, és kihasználták. Nem tudom, mi legyen.


2011. júl. 10. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha neki nem jönne be az egyszerű szexkapcs, akkor hagyd.
2011. júl. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Na ja, csak külsőre meg bejön.
2011. júl. 10. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Na és?Bejön és kész...vagy elfogadod belsőleg is, vagy elfelejted. Inkább ne szórakozz így a lánnyal, felejtsd el, mivel az ami neked kéne, neki nem jó, ebből íyg semmi nem lesz.
2011. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy a lány talán komolyan gondolja, te meg csak holmi szexjátékszernek tekinted?
2011. júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha külsőleg tetszik akkor tuti találsz másik szép lányt... de ha belsője nem fogott meg ezután se fog :) Szerintem elsőre kell hogy szimpatikus legyen ha akkor nem utána bármit csinál nem hiszem ,hogy megtudnád szeretni !
2011. júl. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!