Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apukáknak fontos hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apukáknak fontos hogy a lányuk jó nő legyen?

Figyelt kérdés

Oké több helyen hallottam már hogy egy normális apuka még azt se tudja eldönteni hogy jó csaj e a lánya vagy sem hisz mégiscsak a lánya...Nekem nincs gyerekem jó ideig még nem is lesz mégis elkezdtem azon izgulni hogy a lányomnak nagy melle legyen majd meg ilyesmi...

Másoknál ez hogy van???


2011. júl. 10. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
én lány vagyok,szóval majd egyszer anyuka leszek :D de szerintem mindenki azt szeretné,ha szép gyereke lenne..:)
2011. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze jó érzés az apának, ha azt mondhatja, hogy a lánya csinos, gyönyörű, jó géneket örökölt, de ez nem erről szól...
2011. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"...mégis elkezdtem azon izgulni hogy a lányomnak nagy melle legyen majd meg ilyesmi..."


Ezt a genetika fogja meghatározni és nem te.


Apaként annak fogsz örülni, hogy (jelen esetben) lányod van, nem pedig annak, hogy mekkora mellei lesznek neki.

Le fogod te azt nagy ívben szarni. Sőt, az udvarlókat is le akarod majd koptatni egy darabig.

2011. júl. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez most furcsán fog hangzani, de nekünk nem fontos, hogy jó nö legyen. Legyen egy erös átlagos, de inkább okos és intelligens. Babának most nagyon szép (10 hónapos), ettöl nem félek, hogy bányarém lesz, az agyának fejlesztéséröl meg én gondoskodom. Sok energiabefektetés, de meg fog térülni. Ez az amit sosem vehetnek majd el töle, sosem múlik el, nem úgy, mint a szépség. A férjem pont ugyanezt az elvet vallja.

23/N

2011. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sztem egy apának a lánya a legszebb nő a világon (vagy a felesége? :D) ;)
2011. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azt elfelejtettem odaírni h egy IGAZI apának :)
2011. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem folyton piszkált olyan 12éves koromtól az apukám, hogy fiúsan öltözök, és csúnya vagyok, és nem vagyok lányos etc... Közölte, hogy 18éves koromban majd felöltöztet, de addig (szó szerint jön, figyelj) "nem akar k.rvát csinálni belőlem"... Mert, hogy egy fiúm se lesz,meg semmim kb...

Azóta is ugyanúgy öltözök, és van barátom ;)

18L

2011. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Normális apának ez nem fontos, ugyanis nem nőként néz a lányára és olyannak fogadja el amilyen!
2011. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!