Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismertem meg egy lányt. 2,5 évvel idősebb, mint én. 17 éves leszek.


Úgy kezdődött, hogy egy ismerősömön keresztül elkezdtünk neten dumálgatni úgy 2 hónapja. Azóta eléggé megismertem már, sok dologban egyetértünk, hasonló a világnézetünk, az érdeklődésünk, egyszóval jól kijövünk egymással. Akár órákig is tudunk beszélgetni.


Az előző héten egy házibuliban végre találkoztunk is, nagyon jól eldumálgattunk. Akármilyen humoros dolgot mondtam, Ő nevetett, még, ha mások nem is. Ez fordítva is így volt. A beszélgetések között megemlítette, hogy jó srác vagyok.


Volt amikor elkezdett neki egy pasi flörtölni, akármit mondott a pali, a lány mindig odapillantott rám. Persze én sem bírtam ki, hogy ne nézzek oda ilyenkor, hisz mindent hallottam.


Azonban egy kis italozás után rámászott egy nála 1 évvel idősebb csávó, amit Ő hagyott is. Ez nekem eléggé rosszul esett. Másnap, mikor mondtam neki, hogy még elköszönni se tudtam, mert rá volt cuppanva, azt mondta, hogy ne is mondjam, az nem ő volt, csak az alkohol hozta ki belőle.


Na és a lényeg, érdemes elhívni randira, lehet belőle valami? Vagy az egész eleve bukó?


2011. júl. 10. 22:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg:)
2011. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele! tapasztalatból mondom, én már faragtam rá ilyenre. tudom hogy nem ezt a választ akartad de szeritem keress értelmesebb lányt, aki egy kis italozás után is tud magáról.
2011. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első: Mindenki ezt mondja, akitől eddig kérdeztem, viszont kicsit sokallom azt a 2,5 évet, ráadásul ő az idősebb. Félek, hogy ha össze is jönne, nem tudnám neki ugyanazt megadni, mint a nála idősebb ex-pasija :(
2011. júl. 10. 22:51
 4/8 anonim ***** válasza:
ha leteszi a piát "még veled van" akkor megéri
2011. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem alkoholizál sűrűn, csak ez ilyen buli volt :)
2011. júl. 10. 23:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem alkoholizál sűrűn. Mit szólnál ahhoz, hogy: nem csalna meg sűrűn. Csak ilyen bulik alkalmával. Láttad hogy milyen, úgyhogy láthatnál tovább is mint az orrod!

Válasz egy aranyos, hozzád illő lányt. Egy húszéves lánynak nem csak egy helyes pasi kell(gondolom az vagy). Sajnos számtalan elvárása is van....

2011. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp próbáld meg. Oké a kelleténél többet ivott és hát..de akkor sem ő mászott a pasikra szóval az még a jobbik eset :) Ha meg egy idő után nem passzoltok, akkor meg nem, de lehet, hogy ő a nagy Ő és te elszalasztod..16/L
2011. júl. 11. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem kérdezz rá, hogy lehet-e belőle valami! A fejedet nem fogja leharapni. A rossz válasz is jobb mint a bizonytalanság! Mit veszíthetsz? Sok sikert!
2011. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!