Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki, vagy mi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki, vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit most ismertem (együtt dolgoztunk pár napig) és mióta megláttuk egymást folyamatosan mosolygott, meg a szemembe nézett, és nagyon sokszor bámult (másoknak is feltűnt). Második nap beszéltünk egy keveset, láttam rajta, hogy tényleg érdekelte amit mondtam, és olyan furán nézett mintha szuggerálna vagy én nemtom. Utolsó nap, elöttünk sétáltak a haverjaival mikor mentünk dolgozni, és mióta meglátott folyton hangoskodott meg ő beszélt, pedig elötte csendben volt. Aztán még ilyen 1-2 mondatokat beszéltünk, akkor végig kedves és figyelmes volt, meg akárhányszor látott mindig a szemembenézve mosolygott. Viszont legközelebb csak 1 hónap múlva lesz újra közös munkánk, és nem kezdeményezett meg semmi..
2011. júl. 11. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy mi.


Hát a pasik néha furfangosak tudnak lenni, de nincs mit tenni, mint várni és akkor kiderül :) Egyébként biztos kedvel, legalábbis a leírásból ez jött le.

2011. júl. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tuti,h bejösz neki! :D
2011. júl. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. :) Ha még nem kezdeményezett, és neked is tetszik küldj neki jeleket (flörtölj vele stb), akkor hátha bátrabb lesz. Vagy csak nem sieti el.
2011. júl. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Baromira nem tuti, hogy bejösz neki! Most áltathatlak, de inkább várd ki a végét! Az a tuti!
2011. júl. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!