Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már hasonló helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már hasonló helyzetben? Hogy tudnék segíteni a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés

helyzet: 4en vagyunk barátnők már jó ideje és az utóbbi 2-3 évben mindenkinek folyamatosan volt barátja, a legjobb barátnőmet leszámítva. pedig nem csúnya lány egyáltalán, egyszerűen csak kifogott pár "jófej" srácot, utána persze mindent negatívan látott.

probléma: látom rajta h nagyon megviseli a dolog. bírja a pasijainkat, nem irigykedik, csak szomorú h ő kimarad a szerelemből. próbáltam neki mindenféle biztatót mondani, de csak mégjobban lehangoltam :(

tudnátok adni esetleg tippeket, mit mondhatnék neki ami nem túl közhelyes, milyen pasizási tanácsokat adhatnék neki? (am. különleges lány, egyetemista, intelligens, szóval a menj le a diszkóba és szedj fel valakit módszer nála tuti nem jönne be :S)

L.19


2009. márc. 31. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én épp hasonló helyzetben vagyok. Mármint a barátnődéhez hasonló helyzetben. Azzal tudok túllépni a bánataimon, hogy a barátaim jutnak az eszembe, akikkel mindig nagyon jól érzem magam. (És egy jó buli igenis sokat segít az ember lányán.) Másképpen ezen nem lehet segíteni sajnos. :( Magában kell elrendeznie. Nem tudom az mit segít, ha valaki más mondja azt, hogy éld az életed és majd lesz valami. Én magamtól jutottam ehhez (nem mintha nagy fondorlat lenne....csak olyan nehéz elfogadni, hogy nekem épp most nem jutott senki)
2009. márc. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha valaki minden áron be akar pasizni, akkor tuti, hogy nem jön össze. Akkor fogja majd ki a számára legjobb partit, amikor nem is számít rá. Nem kell az ilyet eröltetni, jön az magától.


Minden jót!

2009. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! szerintem inkább ne mondj neki semmit, ne hozd fel előtte a témát, csak még jobban lehangolja és nagyon szerencsétlennek fogja magát érezni. én is voltam hasonló helyzetben, mint a barátnőd és a felvidító próbálkozások vagy pasizási tanácsok még a maradék életkedvemet is elvették. inkább csináljatok csajos programokat, ahol együtt vagytok és ne éreztesd vele, azt, hogy sajnálod, mert neki az nagyon rossz lesz!

18/L

2009. márc. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!