Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, csak 11 éves , csak 10 éves volt és hát egy 11 edikes fiuval kezdett járni próbáltam lebeszélni akkor még nagyon jóban voltunk meg is igérte nekem hogy abbahagyja de másnap láttam vele smárolni egy parkban...és ezen össze is vesztünk aztán meg szakitottak és kivekultunk de most egy 19 éves fiuval jar...facebookon is ki van rakva a fiunak meg éjjel sétálgatnak...nem tudom most megint mit csináljak ezzel féltem mert csak 11...és legjobb barátnők voltunk de mikor próbáltam lebeszélni nagyon megharagudt rám...nekem ott voltak az osztálytársaim meg a legjobb barátnőim de ő egyedül maradt a fiúival...azzal az indokkal h ő se szól bele ha éppen valakivel csókolózok nagyon magas lány igy nagyobbnak mondja magat mindenkinek....szóval féltem kérlek segitsetek előre is köszi 14/lány
2011. júl. 11. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mit lehet tenned? SEMMIT!

Majd megdugja a fiú és sírva szalad hozzád, vagy élvezni fogja.

2011. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 BaKs ***** válasza:

egy 10 éves csaj egy 19 éves fiúval

őőőőő az nem pedofília????

1.Jelentsd fel a pasid

2.Tegyél meg mindent hogy szétmenjenek

3.Rúgd segbe azt a kiscsajt

4.vagy próbáld megbeszélni vele, ha nem tudsz vele szépen beszélni, akkor beszélj vele keményen, és ne törődj azzal hogy barátod

5.Hagyd a p*csába, és majd úgy is szétmennek, mikor a kiscsaj rájön, hogy csak szexre kellett.

2011. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy néz ki a lány? Lehet a srác nem is tudja hány éves a lány igazából. Képet láthatunk róla?
2011. júl. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet mutatni de a lány nagyon magas 168 centimeter es hat valjuk be mell tajekon sem semmi ahhoz kepest h most meg csak 11...szinte még engem is lepipál...és most adja a nagyot de nagyon féltem h a fiú kihasználja..am a srác tudja h csak 11
2011. júl. 11. 21:48
 5/11 A kérdező kommentje:
És a fiúval is beszéltem h hagyja békén messengerenn keresztül és még elem is flörtölt...
2011. júl. 11. 21:49
 6/11 A kérdező kommentje:
velem*
2011. júl. 11. 21:50
 7/11 anonim válasza:
Kérdezd meg nem vesznek-e be 3.-nak!:)
2011. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
fake
2011. júl. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
....lány szüleivel beszélj....s tán rendőrség.....jobb ötlet nincs...
2011. júl. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma 11:18...eszem agaban sincs.../:) de csodalom hogy ilyen hulye fejed van_|_ mellesleg ez nem a humor kategoria..es meg viccnek is rossz most meg a pasi meg is fenyegetett...ultem a teren es jott tuzet kerni es adtam es ramnez es azt mondja hogy hagydd beken...V....at, hogy ne mondjak nevet...mert ha nem..."..."gondolom itt valami szornyuseges kovetkezhetett de ott hagyott....:|nem felek tole mert ne mondjam balf.sz a srac dee azert megiscsak feltem a lanyt:( es tenyleg mindent megteszek...de nem igazan megy mostanaban
2011. júl. 20. 14:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!