Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mackósabb fiúk, ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mackósabb fiúk, ti milyen testalkatú lányokat preferáltok?

Figyelt kérdés

"Mackósabb" = olyasmire gondolok, mint amilyen Patrick Stump volt régebben =)

[link]


2011. júl. 11. 19:48
1 2
 1/11 almighty77 ***** válasza:
45%

szia, én 177cm 94 kg 34 éves mackós pasi vagyok, és a vékony lányok tetszenek, olyan 48-55 ig, kerek popsival. nem mondom hogy feltétlen nagy mellekkel , de legalább közepessel.


üdv


ati

2011. júl. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez mégis milyen hülye kérdés?!

Ha lány vagy és az ilyen pasik jönnek be, akkor keress egyet, biztos lesz akinek te is tetszel.

Ha te vagy egy gyépés jollakott ovodás kinézetű fiú, akkor tudd milyen lány tetszik. A férfi súlya nem befolyásolja az ízlését, legalábbis a nők terén. Az más kérdés, hogy milyen nőket tud megszerezni.

2011. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Dottorre ***** válasza:
45%
Vékony, szép arcú, kedves kinézetű...
2011. júl. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

20:09 Lehet, hogy erről a kérdésről nem lehet egy Mindentudás Egyeteme-féle kerekasztal vitát fojtatni, de mit vársz, ez a gyakori. Ha értelmesebb témát szeretnél, javaslom, hogy a "Tudományok" témakörben keresgélj, ott hátha akad. :D


Egyébként nem pontoztalak le, figyelmen kívül hagyva a hangnemet, kaptál egy felest ;D


Egyébként lány vagyok

2011. júl. 11. 20:25
 5/11 A kérdező kommentje:
és -1 egyébként x'D
2011. júl. 11. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm a jó pontot :)


Isten bocsássa meg nekem a hangnemet, de hát ...

Hány éves vagy?

Gondolom egy nőiesebb husis nő lehetsz (az a jó ;)

Macis pasik jönnek be? Te is bejösz nekik. Ha láthatok rólad képet, akkor mégtöbbet tudnék bókolni ;)

2011. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

20:46


enyhe irónia szagot érzek, de azért légy boldog, tessék :D


19 vagyok, ehhez hasonló testalkattal [link] csak, talajradar 163 cm-s verzióban.


Eddig még csak kifejezetten vékony fiúk próbálkoztak, (azok is ilyen "jösszdugni?" szinten) de hogy a te szavaiddal éljek, "isten bocsássa meg", sajnos ilyesmire nem vágyom... =(


előző kommented: "akkor keress egyet" sajnos nem jövök be nekik... =( én megpróbáltam, (kemény két alkalommal is! x'D), de már az elején elszúrom, annyira dadogok-remegek, hogy valószínűleg gyp-snek nézenk, és rövid időn belül találnak valami tapintatos indokot, amiért be kell fejezniük a beszélgetést :D

2011. júl. 11. 21:23
 8/11 anonim ***** válasza:

Istenem ilyen képet XD

Hasonló testalkat ... 2 kéz 2 láb 1 fej és a hasonlóság kimerült gondolom. Adj egy képet magadról, arc nélkül ha szégyelsz egy ruhás képet, de szerintem nem kéne.

2011. júl. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én mackósabb vagyok, de nem annyira mint ez a csávó akit linkeltél, meg edzek szóval izom is van.

Nekem a lényeg, hogy ha van 1 kis fogni való az sose baj :)

csak ne legyen zsirdisznó.

2011. júl. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

21:26


1.nincs egész alakos képem( se ruhába, se anélkül), sőt félalakos se. a leghülyébb kifogás is lehetne, pedig tényleg így van.

2. nem szeretnék a napiszaron virítani :D

2011. júl. 11. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!