Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó az vkinek ha elmarja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az vkinek ha elmarja maga mellől azokat akik törődni próbálnak vele?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle szerintem.
2011. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a sok törődés idegesítő.
2011. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De akit el lehet marni annak akkor nem is voltál olyan fontos !
2011. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

mert nem hagy időt h fontos legyek/legyen.

Nem rólam van szó!

2011. júl. 11. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha valami nagyon kell akkor azért meg kell küzdeni ! Ez kemény dió . Ha szereted a kihívásokat akkor hajrá és akkor talál benned értékeket .
2011. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Inkább rohadjon meg :)) az egyszerűbb.
2011. júl. 11. 22:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaaaj istenem ^^ Az, hogy inkább rohadjon meg, piszkosul nem jó választás : D Bárkinek fontos valaki és bárki törődik valakivel, nem gondolhatja komolyan az ilyeneket :D


Van nekem egy ismerősöm, akinek vannak olyan hisztis korszakai, hogy mindenkit olt, elküld mindenkit jóó messzire és azok közül alig néhányan maradnak vele... én ez miatt már rengetegszer vesztem vele össze, éreztem, hogy azt akarja, hogy hagyjam békén. Egyszer hagytam rá a hisztijét, akkor is egy kis üvegszilánkot ütöttem ki a kezéből...


Szerintem az, ha valaki így viselkedik, az egyfajta védekezés, s nem akarja, hogy függjön mástól. Magának való ember az ilyen, és nem bírja megosztani mással a gondjait, mert talán attól fél, hogy kiröhögik, lenézik, sajnálni fogják. Lehet ez valamilyen kiskorában ért érzelmi sérelem, családi háttér, bármi...


Talán az illető is tudja, hogy ez neki nem jó, de nem akarja ezt a "tulajdonságát" megváltoztatni.


De azok, akik komolyan törődni akarnak vele és bármit megtennének érte, azok nem hagyják annyiban és nem szarnak bele az egészbe, ha egyszer kudarcot vallottak :)


Huh... xDD

Bocsi, ha sokat írtam :)

Egy nagyon pici tapasztalatot írtam le, lehet, hogy semmit nem segítettem, de én reménykedem ^^

2011. júl. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!