Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmondom őszintén, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom őszintén, hogy képtelen vagyok szerelmet érezni, miért próbálnak ennek ellenére is összejönni velem?

Figyelt kérdés

Túl vagyok pár csalódáson a korom ellenére, és ezek kiölték belőlem a képességet arra, hogy szerelmes legyek, és más szerelmét viszonozzam.

Mindig nyíltan bevallom ezt azoknak, akik próbálkoznak, de sokan nem akarják megérteni. Azt gondolják talán, beszélj csak h.lyeségeket, majd én elvarázsollak stb.

de ez sose működött, nem is működik.

úgy meg, hogy én nem érzek semmit, szerintem gonoszság valakivel járnom és elvenném az idején, ami alatt találhatna akár egy olyan lányt, akivel kölcsönös lenne az egész.

Néha elgondolkozom: lehet annyira kétségbeesett egy ember, hogy mindenáron kapcsolatot akar, és megelégszik azzal, hogy csak ő szeret?

működik ilyen hosszútávon?

ez az illetőnek miért jó?

annyira nehéz elképzelni...

20/L


2011. júl. 22. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, létezik ilyen kétségbeesett ember, nem is kevés...


illetve egy kapcsolat nem csak és kizárólag a lángoló szerelemre épülhet, sőt...


ráadásul a legtöbb hosszútávon is működő kapcsolat előbb utóbb így is úgy is átalakul szerelemből szeretetté, megszokássá, stb... szóval ez nem feltétlen "baj"


másrészt meg ez a kiölték szöveg..., igen, mindenki magára vállalja a világfájdalmat egy két kis csalódás után..., ne aggódj, majd elmúlik :) illetve szerintem ez kicsit túldramatizálás..., a csalódások igenis kellenek az egészséges személyiségfejlődéshez, ez van :) ne félj mindenki más is átesett/át fog esni ezen :)


25/F

2011. júl. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem dramatizálom túl, tényleg nem tudok szeretni.
2011. júl. 22. 03:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert azt hiszik, hogy így nem kell bajlódni veled, és könnyen kapható vagy egy kis dugásra.

Egyébként nem kell aggódnod, ez a képesség bennem nem halt ki, csak nem alakult ki.

2011. júl. 22. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ok, akkor nem tudsz szeretni, és? :) nem csak ebből áll a világ bármilyen hihetetlen, nem a szerelem körül forog minden... :)
2011. júl. 22. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Az én jelenlegi párom is pont ebben a helyzetben van, vagyis volt. Volt pár kapcsolata már, nem túl sok, de azért volt. Sohasem érzett senki iránt szerelmet, de ezt be is vallotta mindenkinek, hogy semmit sem érez, ennek ellenére hosszú kapcsolatai voltak, nem csalódott senkiben sem, csak az élete körülményei folytán nem volt képes szerelemre. Ezt mások is tudták, ezért volt mindenki szemében különc, és jégszívü. Elég furcsán jöttünk össze, és különös módon a párommal, lehet ezért is, de kis idő elteltével és az érdekes események hatására szerelmes lett belém, bár mivel nem érzett előtte ilyet, először nem tudta hová tenni, és nem is igazán ismerte fel, de bevallotta az érzéseit. Azóta is együtt vagyunk, és még mindíg szerelmes


30 F

2011. júl. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos túl jó csaj vagy.:DD
2011. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ugyan ez van velem ,azzal sosem alakultak jól a dolgok akibe én szerelmes tudtam volna lenni.


csak nálam a kétségbeesés tárgya h ez nem változott és én 25+ vagyok már --kilátásom sincs arra hogy képes legyek kölcsönös szerelemben lenni ,miközben a fiatalságom nyom nélkül elillan.

2011. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!