Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítsen aki tud mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítsen aki tud mert nem tudom, mi legyen most?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe szerelmes vagyok és történetesen az unokanővérem nem sokkal idősebb de azért idősebb és van egy gyerek akit valószínűleg szereti viszont a gyerek drogozott cigizik piál bulizik és keménynek érzi magát + gyűlölöm és tuti hogy csak a sex miatt akar vele lenni , ezt a lányt 2 hete ismerem úgy mert most tudtuk meg hogy unokatesók vagyunk ő szeret engem de valószínűleg csak az öcsikéjeként
2011. júl. 11. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
hódisd meg
2011. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de azért kérdezem okos dolog beleszólni ők mégis több ideje ismerik egymást mint én az unokanővéremet?
2011. júl. 11. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Na már most, mivel rokoni szálak fűznek hozzá, vigyázni kell az ilyen esetekkel, mert: ha összejössz vele (vagy nem), és balul sül el a dolog, vállalnod kell az esetleges intrikákat, amelyek érhetnek a családon belül vagy akár külső körökből. Én minden esetre azt javaslom, ismerd meg őt jól, aztán dönts a többiről. Ha őt nem zavarja ez a kapcsolat, le tudja vetkőzni ezeket a gátlásokat, akkor sikerülhet a dolog.
2011. júl. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget szerintem ezt fogom tenni
2011. júl. 11. 22:42
 5/5 A kérdező kommentje:
csak a pasijával kb 2 órája verekedtem össze és kék zöldek vagyunk xD megmondtam mindent a szemébe hogy ha össze is jönnek vigyázzon rá mert hasírni fog egyszer is akkor nem leszek kegyes
2011. júl. 11. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!