Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket megrémiszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket megrémiszt egy céltudatos nő?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
igen
2011. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2011. júl. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen csaj ismerősöm és sokan mondják neki, hogy félelmetes. Nem is azért mert céltudatos, hanem ilyen üzletasszonyosnak néz ki. És mégis 20 évesen azért kislányként is kinézhet az jobban vonz. De maga egy céltudatos csaj nem ijeszt meg:)
2011. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapértelmezett esetben nem, inkább követelménynek mondanám. Persze attól függ, hogy ez konkrétan miben nyilvánul meg.
2011. júl. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát attól függ milyen módon. Például egy céltudatos karrierépítő nőnél (ez a megvalósítom önmagam típus) mindig beleszámolom, hogy valószínű nem én vagyok a fő célja és annak érdekében engem is bármikor feláldoz, ezért komolyan nem tervezek rá.

De azért a lány/nő ne legyen ilyen "nemtudom mit akarok, majd megmondják, vagy lesz valami" vagy könnyen befolyásolható, mert az sem egészséges

2011. júl. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy túl magabiztos nő sose jó.
2011. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meg ám.
2011. júl. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kevés olyan férfi van, akit nem... Sajnos...

De a helyedben nem aggódnék, engem folyamatosan azzal a szöveggel hagytak el, hogy Nem érzem férfinak magam melletted (csak zárójelben jegyzem meg, és tényleg érdekelne a férfiak véleménye, mégis mitől érzitek férfinak magatokat??)

Nekem is sikerült találnom egy olyan férfit, aki képes egyenlő félként elfogadni, és nem akar megváltoztatni. Neki nincs baja azzal, hogy a munkámban sikeres vagyok (van hogy nála is sikeresebb), és nem igénylem azt, hogy folyamatosan gondoskodjanak rólam illetve tisztában vagyok azzal, hogy mit is akarok az élettől. Most már 5 éve élünk boldog házasságban.

2011. júl. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!