Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok? Titeket megnéznek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok? Titeket megnéznek az utcán? És ezt élvezitek, vagy zavaró?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fokozatfüggő. ha egy helyes srác néz meg, vagy egy normálisabb férfi, esetleg rámmosolyog az oké. Jól esik, hogy tetszem, de ennyi. Azt utálom, amikor konkrétan leáll az építkezés és mindenki bámul kifele onnan. Főleg ha beszólnk vmit...
2011. júl. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha tetszik, akkor jól esik. Ha nem tetszik, akkor nem érdekel. Ha perverz fejű nyálcsorgatós visszataszító alak, akkor meg kellemetlen.
2011. júl. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Engem zavar így, hogy párom van, mert általában akkor öltözök fel nőiesen, ha vele találkozok, és valamiért idegesít, hogy mások úgy érzik, hogy nekik szól. Az meg pláne, ha úgy bámulnak meg, hogy a párommal vagyok.
2011. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

A munkásokon és cigányokon kívül más nem néz meg.

És engem zavar, ha a cigány megnéz.

2011. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 napietus ***** válasza:
100%
azért van a szemük, nem azért, hogy legyen mit csípjen a szappan :) de a feltűnő bámulás bunkóság, a bunkóság pedig irritál.
2011. júl. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:D Lehet csak én vagyok ilyen, de engem nagyon zavar. Rosszul érzem magam, ha egy csapat fiú engem bámul. Mintha azt néznék, mikor esek el, vagy nem tudom. :D
2011. júl. 11. 23:26
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer előfordult velem, hogy egyedül mentem vásárolgatni, mert a barátnőim nyaralni voltak. Tök jól éreztem magam, összefutottam néhány ismerős arccal, volt akivel beszélgettem is egy egy kicsit, és sikerült mindent venni, amit akartam. A plázából jöttem ki és mentem egy kis utcán a buszmegálló felé, amikor jött utánam 4-5 fiú, ránézésre 17-18 évesek lehettek. Nem voltunk messze egymástól, hallottam, hogy valami csajról van szó. Aztán egyre jobban lehetett érteni, ahogy azt mondták, hogy sunáznának meg ilyenek. Na akkor én szépen hátrafordultam, rájuk mosolyogtam és felvilágosítottam őket, hogy én nem az a fajta lány vagyok, aki csak úgy hagyja, hogy sunázzák. Onnantól tök k*sba voltak és átmentem a másik járdára:D

Nem azt mondom, ki lehet nyílvánítani a tetszést, nem tetszést, de jobban szeretem, ha ez kultúrált formában történik:)


Egyébként engem akkor zavar, ha egy idősebb (30+) néz meg, vagy feltűnően bámulnak. És a munkások, c*gányok.

Az egyik kedvenc utcámban építkezés van, nem egyszer előfordult, hogy jöttem haza vagy mentem valahova és a munkások megálltak, sőt, volt aki fütyült is. Az nagyon idegesítő volt!

16/L

2011. júl. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%
Élvezem ha megnéznek.
2011. júl. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Jakoda Annamária válasza:
Szerintem jó, de csak ha néznek. Növeli az önbizalmat, mert ez pozítív visszajelzés arra, hogy csinos vagy.
2012. júl. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tizennégy éves vagyok. Tizenegy éves korom óta állandóan, az utcán, boltban, a mekiben, a buszon stb. gyakran megnéznek. Nem azért, nem akarok beképzelt lenni, de elég sok visszajelzést kaptam, hogy különlegesen szép arcom van és elég nagyok a melleim... És ebből kifolyólag élvezem, ha megnéznek! Talán fura, mert csak 14 vagyok.. De mindig is szerettem. :D Nem szeretem, ha a kisebbség és a munkások megfordulnak utánam, mert az kellemetlen és kicsit visszataszító.. De ha egy normális, vagy esetleg helyes srác, férfi megnéz, az jól esik. :D
2012. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!