Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában jobban megnéznek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában jobban megnéznek a lányok, tényleg ennyit számítana a külső?

Figyelt kérdés

Végigmelóztam a nyarat, kivállasodtam meg frankón megkarosodtam, volt pénzem divatos ruhákra és amióta megtörtént ez a változás, jobbnál jobb nők stírölnek meg, sokkal többen, mint eddig. :D


Állítólag a kisugárzásom is teljesen más lett, magabiztosabb a megjelenésem.


Sokan írjátok, hogy nem fontos a külső. Na akkor ez miért van?



17/F


2011. okt. 1. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez így van! :)
2011. okt. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Róbert Nagyúr ***** válasza:
100%

dehogynem fontos!!!!!


gatula:D:D

2011. okt. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magabiztos lettél ezt sugárzod az emberek felé. Mindössze ennyi történt.
2011. okt. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy bámészkodásnyit? Annyit tényleg számít.
2011. okt. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%

"Mivel magabiztos lettél ezt sugárzod az emberek felé. Mindössze ennyi történt."


Jaaaaj ne védjük már ennyire a nőket! ;) Hogyne számítana h márkás ruhába jársz, meg kiizmosodtál. Ők is csak emberek... :)

2011. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem védem a nőket, nő létemre ha tehetem kerülöm őket, mert nem akarok nőkkel barátkozni. Viszont a kisugárzás tényleg ennyit jelent.

A márkás ruhák pedig fel sem tűnnek. Nekem is van tök menő szoknyám, igaz ez az egyetlen márkás ruhám, mégsem tűnt fel a kutyának sem :D

Szóval baromság, az összhatás számít, nem a márka.

2011. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se a márkára gondoltam konkrétan, hanem arra, hogy egy márkás, jó minőségű ruhában teljesen más az ember megjelenése és ezzel a kisugárzása is (magabiztosabb, látszik a ruhán hogy jobb minőségű anyagokból van, jobb a szabása, előnyösebben néz ki, ízlésesebb, szb..) és ez nagymértékben befolyásolja az ember összhatását. A sportos külső szintén... Szerintem egyről beszélünk.
2011. okt. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze ez fiúkra vonatkozik. Egy csajon én se nézem h márkás-e vagy sem, sőt fel sem tűnik h milyen a ruha. A csajt nézem, nem azt h miben van.
2011. okt. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj nem :)

A márka és a minőség sajnos manapság nem feltétlenül függ össze.

A sportosság meg nekem nem jön be :)

Maximum annyiban függ össze az elméletünk, hogy ennek hatására vált magabiztossá.

Az emberek annak látszanak, aminek látszani akarnak. És örök igaz az a mondás, hogy abba a férfibe vagy szerelmes, aki mellett nőnek érzed magad :)

Ha valaki úgy indul neki a világnak, hogy jajj miért venne észre bárki? Hogy nézek ki, mennyivel szebb nálam és sorolhatnám reggelig, akkor az láthatatlan.

Nagyon nehéz erről leszokni én is ilyen voltam, de csak egyszer kell átértékelni a dolgokat.

2011. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

A külső mindkét nemnél fontos, hisz az alapján választunk párt (szexuális vonzerő, ami mindenkinek mást takar, izmos, sovány, mackós, bőven stb.), kérdés az, hogy utána a belsővel meg is tudod-e tartani.

Kivállasodtál, megkarosodtál = ez ingerli a legtöbb nőt, mert férfit akarnak maguknak.

A kisugárzás pláne jó dolog, az önbizalom mindkét nemet vonzza, mint fény a bogarakat.

A márkás ruhához nem tudok hozzászólni, nem értek hozzájuk, de az olyan "nők" kiszúrhatják biztos, csak azokkal vigyázni kell.

2011. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!