Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs semmi önbizalmam! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs semmi önbizalmam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Annyira,de annyira elegem van ebből!!Régen is ez volt a problémám,és igazából még mindig ez,de vannak jobb időszakok,amikor annyira nem jön ez elő belőlem.De most megint,és rettenetes.Igazából a külsőm miatt van,egyszerűen nem tudom elfogadni magam!!:( Sokan mondják,hogy szép vagyok,lányok is,de pasik is odajönnek hozzám,ők is mondják,hogy egy ilyen szép lánynak hogy hogy nincs barátja,meg hasonlók.De én ezt komoly nem érte!?Mire fel mondják ezt???

Segítsetek,kérlek,ebbe már beleörülök!:(

17/L


2011. júl. 12. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Te magad írtad, hoyg nem tudod elfogadni önmagad. Ez okozza az önbizalomhiányod.

Megoldás: El kell fogadnod önmagad, szeresd a tested, írd fel a jótulajdonságaid egy lapra. Nézz egy egészalakos tükörbe és írd le mi az amit szeretsz magadon. Majd kérdezd meg a legjobb bnődet/tesódat v vkit aki közel áll hozzád hogy szerinte mi az ami szép rajtad.

Ha valamivel nem vagy elégedett, akkor menj el konditerembe, járj futni, sportolj, menj fodrászhoz, kozmetikába és változtass magadon! Semmi sem lehetetlen csak akarni kell!

2011. júl. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mutass képet és megmondjuk. De ha mindenki azt mondja, hogy szép vagy, kétlem, hogy az ellenkezője lenne igaz.
2011. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem raksz fel egy képet? Bár ha nincs önbizalmad, akkor sztem tudom a választ ...;)
2011. júl. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De most itt nem az a lényeg,hogy ti szerintetek szép vagyok-e vagy sem.Hanem hogy én elfogadjam magam.

Hát igen,a testemen tudok változtatni,de az arcomon nem....

2011. júl. 12. 00:08
 5/11 Panda Péter ***** válasza:
akkor pedig bele kéne törődni, hogy van amin nem tudsz változtatni. próbáld a pozitív tulajdonságaidat erősíteni.
2011. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de hogyan??:(
2011. júl. 12. 00:14
 7/11 Panda Péter ***** válasza:
most komolyan, ennyire nem ismered magad? nem tudod, mik a jó tulajdonságaid? (előre szólok, ha azt mondod semmi jó nincs benned nagyon felhúzom magam)
2011. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy fiú majd meghozza az önbizalmadat.
2011. júl. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

te mondtad hogy mások szépnek tartanak.. tehát ha csúnya lennél akkor sokkal inkább csúfolnának mint dicsérnének:D

egy tanács ami segithet: állj egy teljes alakos tükör elé, és nézd magad, vonatkoztass el attol hogy magadat nézed,külső szemmel próbáld meg felfedezni minden egyes jó tulajdonságodat, és barátkozz meg meg a külsőddel akkor elsz jó az eredmény ha azt fogod mondani a bégén . ez igen egy jó nőt látok :D és lesz önbizalmad! sok szerencsét :D

2011. júl. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Küldtem egy privátot, ott a megoldás :P

Élvezzük az életet! :)

2011. júl. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!