Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem szeretem a mellemet, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretem a mellemet, és ezért nincs is önbizalmam, és nem merek ismerkedni. Mennyire zavarja a fiúkat ez? LENT.

Figyelt kérdés

15 vagyok, és elégedetlen vagyok a mellemmel. Ilyen 'felálló' és egyáltalán nem tartom szépnek. Mindenhonnan azt lehet csak hallani hogy nagynagynagy mell, és tökéletes, meg minden. Nekem meg nem az, és ezért félek ismerkedni.

Nincs emiatt önbizalmam. Amikor visszautasítottam a szexet volt barátommal, csak ezért volt...

Van rá esély, hogy még fogok fejlődni? És ez valahogyan megoldódik? Tudom, hogy ez egy ilyen serdülőkori dolog, de nagyon zavaró...


2011. márc. 4. 20:23
1 2
 1/13 Norb66 ***** válasza:
Bőven fog az még nőni, de nem minden fiúnak számít a mellméret. Aki igazán fog szeretni azt nem fogja zavarni.
2011. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Várj még egy-két évet a szexszel,nem késel le semmiről. Addigra a melleid is kifejlődnek.
2011. márc. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

3 évig még látványosan nőhet.

A mell méret nem fontos. Nekem az számít hogy milyen a lány arca, alakja.

2011. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem csak 3 évig. A női mellek szülés után is jelentősen nőhetnek, de ez neked remélhetőleg még elég messze van. Ezen kívül persze a súlyod ingadozása is befolyásolja.

A felálló alatt nem értem pontosan, hogy mit értesz, de ha a formájával vagy elégedetlen, akkor eddz mellizomra, az ugyanis tudja alakítani a melleidet nem is kicsit. Akkor is ezt kell csinálni, ha a feszességével van gondod, no meg rendesen ápolni, hidratálni, radírozni (a bimbókat kihagyva).

Ennyit tudsz tenni, ha nagyon zavar.

Az meg hogy a fiúkat mennyire zavarja... szard le. Te legyél elégedett magaddal. Ha lesz párod, annak így is úgy is tetszeni fogsz. Ha meg olyan felszínes, hogy ezért kiábrándul, akkor had menjen.

2011. márc. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sokan vagyunk pasik akik a tenyerest szeretik!!!

De tényleg!!!

Ne aggódj!!!Legyél bátrabb!!!

Sok sikert!

2011. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindegyik mell tetszik, amelyik természetes! Egy lányban az arc a legfontosabb.
2011. márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

jah én gerjedek rendesen még a laposra is :D


mondjuk lehetett volna bnőm annak hatalmas volt, de elcsesztem mind1


f17

2011. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem számít a mellméret, sőt az aránytalanul nagy kifejezetten nem tetszik. De még csak 15 vagy, mit akarsz? 27/f
2011. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen csúcsos, háromszög alakú és elég nagy bimbóval. Nem akarlak elkeseríteni, vagy riogatni,. de lassan 20 vagyok, és 14 éves korom óta ilyen alakja van.
2011. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Linkelj képet, megmondjuk hogy szép ne aggódj!

:D

2011. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!