Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert megy el a buliba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert megy el a buliba egy olyan csaj, aki nem is bulizik/tancol?

Figyelt kérdés
Az egyik szuletesnapi bulin ott volt egy csaj,akivel mellesleg egy faluban lakom, de en eddig meg soha nem lattam bulikba/discoba. Azt vettem eszre rajta, hogy ott ult, es beszelgetett az egyik fiu ismerosevel, egesz este; nem tancolt, kinaltam sorrel, nem ivott...
2011. júl. 12. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán, mert állandóan nyaggatták a barátnői, hogy menjen már el, és belement, hogy leálljanak vele. Nem mindenki élvezi ezeket ám!
2011. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azert kerdezem, mert iszonyatosan jol nezet ki, megse tancolt semmit. Vegig kinn ult es beszelgetett; es az a fura, hogy en szoktam bulikba jarni, de en se tancolok soha, mert egyszeruen utalom ezeket a mai hulye ertelmetlen zajokat, amiket zenenek nem lehet nevezni.
2011. júl. 12. 09:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy nem szereti a bulizást, plusz az önbizalma úgy a 0 körül mozog.
2011. júl. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nah akkó megkérdezzem ,hogy te mi a f*sznak jársz bulizni, ha a zenéket nem csíped, táncolni nem szeretsz.....

Inni a kocsmában, vagy otthon is lehet....szal ennyi vagy,

am meg az fel sem tünik, hogy lehet a csaj épp imserkedett, azért beszélgettek a srácal, ugyanis azt k*rva nehéz, ha 130 db lel szol a zene mögötted....-_-

2011. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül táncolni vagy berúgni egy buliban. Lehet dumálni is... attól még elmehet egy buliba ez neked ne fájjon,lehet,hogy olyan típus aki annyira nem érzi felszabadultnak magát egy ilyen buliban,vagy nem tud táncolni :D
2011. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!