Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatom meg h beteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg h beteg vagyok? (a szexuälis uton terjedö betegségekre gondolok) és ha fogamzäs gätlot szedek, a barätomnak ugye nem muszäj ovszert huznia?

Figyelt kérdés

remélem nem färasztok senkit az értelmes kérdéseimmel: ))valahol meg kell tudnom az igazsägot, hadd legyen az itt: )

nagyon kérek mindenkit h. rendes välaszt irjon!

ha csak szidni akarsz h ''hülye kérdés'' inkäbb ne irj: )


2011. júl. 12. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
elmész a bőr és nemibeteg gondozóba és kivizsgáltatod magad,de akkor már a barátodat is érdemes.a gyógyszer megvéd a terhességtől de a betegségektől nem
2011. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hülye kérdés ... ha szexuälis uton terjedö betegséged van akkor menj orvoshoz az megmondja a tutit ... amúgy meg hol szedted ezt a baromságot? : "ha fogamzäs gätlot szedek, a barätomnak ugye nem muszäj ovszert huznia?"

ha betegséged van ALAP az ovszer mert ő is elkaphatja 'ha olyan' -.-"

2011. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló a terhességtől véd,nem a betegségektől. Elmész nőgyógyászhoz,hogy vizsgáljon ki, egyenesen nem mehetsz a bőr- és nemibeteg gondozóba, csak akkor fognak tesztet végezni rajtad,ha pl háziorvos beutal,ha jól tudom, nőgyógyász meg legalább a külső elváltozásokat is látja. Elmondod,hogy szeretnéd,ha megvizsgálna,félsz,hogy beteg vagy.
2011. júl. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A herpesz és gonorrhoea relatíve könnyen észrevehető, mert fájnak (és a herpesznél még kiütések is vannak). A szifilisznél lesz egy lent "pukli", ami nem fáj, de pár hét múlva test szerte kiütések fognak megjelenni. A Haemophilus ducrey pedig fájdalmas fekélyt okoz. A HPV-s condyloma is könnyen felismerhető (karfiolszerű növedék).


A HIV és Hepatitis B,C (utóbbiak nem kifejezetten nemi betegségek, de szexuális úton is elkaphatóak) már neccesebbek, mert nem nagyon okoznak tüneteket.


Úgy lehet a legkönnyebben, laboratóriumi úton kideríteni, hogy valaki fertőzött-e, hogy elbattyog a legközelebbi nemigondozóba és ott csináltat egy STD-panelt (a beteg részéről egy vérvételt jelent). De fontos tudni, hogy itt antitesteket keresnek, amik csak hetek múlva jelennek meg, így például ha valaki kedden bonyolódott egy afrikai bevándorlóval egyéjszakás kalandba, és egy hét múlva megy STD-panelt csináltatni, az akkor is negatív lesz HIV-re, ha a valóságban megfertőződött...

2011. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

huhh...akkor eléggé rosszuil tettem fel a kérdést.

tudom az ovszer a betegségtöl és a gyerektöl véd, a fog.gätlo pedig a gyerektöl.nem vagyok beteg.nem fogok ugy szexelni h beteg vagyok és ovszer nélkül.

2011. júl. 12. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:

"egyenesen nem mehetsz a bőr- és nemibeteg gondozóba, csak akkor fognak tesztet végezni rajtad,ha pl háziorvos beutal,ha jól tudom"


rosszul tudod,simán bemehetsz ha akarsz beutaló nélkül is ...dolgoztam ilyen helyen 3 hónapot,nem kötelező a beutaló,időpontot kérsz,aztán mész és kész ,ennyi

2011. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
és hol talälok nemibeteg gondozot?vagy ahol ki vizsgäalnänak?
2011. júl. 12. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!