Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik sokan azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik sokan azt hogy manapság mindenütt le kell borotválni magunkat?

Figyelt kérdés
Szerintem ha egy férfi leborotválja mindenütt magát nekem az egyenesen undorító, nem tudom miért vannak annyira ezért oda. A nők között se tartom a legszebbnek ha teljesen le van borotválva, jó a bikinivonal mentén kell, meg úgy szebb, de hogy teljesen. Szerintem egy nő akkor is tud jól ki nézni ha nincs neki teljesen "lecsinálna"... Csak most ez a hülye divat... Lehet mondani hogy sokkal igényesebb, de ha valaki rendesen tisztítsa akkor az is tud igényes lenni.
2011. júl. 12. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:

az tisztítja -.-

manapság sokan sokfélét hisznek.

2011. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igaz, borotváld le a fejedet is, legalább egy kézzel is tudsz majd tapsolni!
2011. júl. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lecsinálva, elírtam
2011. júl. 12. 13:38
 4/8 A kérdező kommentje:
Látom milyen értelmes emberek járnak ide;)
2011. júl. 12. 13:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy olyan pasi vagyok aki mindenhol szőrteleníti magát,DE ezt nem divatból teszem.Egyszerűen annyira sok és nagy a szőrzetem,hogy az esztétikát félretéve is szörnyen érzem magam miatta.Volt amikor csak megnyírtam,de most már nem vacakolok vele,testszőrnyíróval leszedem.Nem vagyok tükörsima mint a csajok,most is borostás mindenem,de egyszerűen elviselhetetlen számomra az a nagy bunda.Amúgy egy sportos vékony alkat vagyok,tehát nem is szép látvány,de mondom nem ez a szempont,hanem egyszerűen tényleg sok.

2011. júl. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok férfi azért borotválja a farka körül hogy az nagyobbnak tűnjön.

A hónalját meg azért, mert lehet olyan mint a futóka,és kibújik a válla alól.

2011. júl. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó nekem se tetszik ha NAGYON szőrös egy pasi, de úgy normálisan tetszik. Legalább normális válaszok is érkeztek. Szerintem hülyeség azért borotválni hogy nagyobbnak tűnjön.
2011. júl. 12. 21:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan barátnőm aki fel volt háborodva hogy leborotváltam a hónaljamat.Szerinte az úgy férfias. A mostani meg pont akkor van felháborodva ha nincs.

Én sem szeretem ha dzsumbuj van ott.

Ha meg egy nő borotválja lent,akkor már csapja le az egészet ne hagyjon ott egy kis veteményest.Én úgy szeretem,de ezt embere válogatja.

2011. júl. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!