Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen nem korai borotválni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen nem korai borotválni a szemérem szőrzetet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 19. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
nem korai én is borotválom. ;) 14L
2011. aug. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%
Okos tojás még ki sincs nőve, mit borotválsz?
2011. aug. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
18:02-hez annyit hogy 13 évesen nekem már ki volt nőve rendesen. :$$ :@ szóval nem kell oltogatni.
2011. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
de korai! később megbánod!
2011. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Amikor nekem kiszőrösödött büszke voltam ra, eszembe nem jutott volna, hogy borotváljam. A kérdező is csak büszkélkedik vele.
2011. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
18:02 Elárulom, hogy 11 évesen kezdett nőni... Szerinted két év alatt nem nőtt ki? És egyébként nem büszkélkedni akarok vele, szerintem ez nem olyan hogy húú de vagány vagyok hogy szőrös, mert mindenkinek van szeméremszőrzete. Csak azért kérdeztem, mert a lovardában ahol lovagolok, az ilyen korú lányok már borotválják.
2011. aug. 19. 18:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
gyáááááá :D:D ez de dúrva meztelen lovagolnak.
2011. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

18:26

De hülye vagy! :D

Nem lovagolunk meztelenül, csak van medence, és mikor öltöztünk át fürdéshez, akkor szóba került a dolog.

2011. aug. 19. 18:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én komolyan nem értem.. minek?? Kinek mutogatja az ember 13 évesen a punciját? Engem akkor kezdett foglalkoztatni a dolog, mikor bikinivonalam lett, az nyilván nem esztétikus fürdőruciban. De most az egészet lekapni, mert épphogy kinőtt. Furcsa lett a világ. Kis tizenévesen eszembe nem jutott volna ilyesmi.
2011. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Atyavilág.

Most komolyan, mások lovagló lányoknak mi köze van ahhoz, hogy te borotválod-e vagy sem. Egyébként az egyik legrosszabb dolog, amit a szeméremszőrzettel tehetsz az a borotválás. Leborotválod, ok, simán begyulladhat néhány szőrtüsző, ami elég kellemetlen, borotválás után kipattoghat a bőrös, és ráadásul másnap már borostás. Anno 14 évesen én is elkezdtem borotválni, hát, már megbántam.

Sokkal jobban jársz, ha elmész legyantáztatni, vagy leepilálod. Igaz, hogy fájdalmas, és gyantázás, epilálás után is kipattoghat, kipirosodhat a bőr, valamint esetleg néhány szőrtüsző begyulladhat, de legalább hetekig sima lesz, és nem lesz vele gondod. A másik, nagyon jó megoldás, rövidre vágod ollóval, a bikinivonalnál pedig gyantáztatod, epilálod.

Most én is arra próbálom rávenni magam, hogy a bikini vonalamat leepiláljam. Fáj, fáj, de milyen jó lesz utána, ha hetekig sima lesz.


Egyébként csak akkor kezd el szőrteleníteni, ha téged zavar, hogy szőrös. Csak azért, mert mások szőrtelenítik a nemi szervüket, nem kell neked is.

16/L

2011. aug. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!