Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy srác különlegesnek tart,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy srác különlegesnek tart, de nem tudja megmagyarázni. Ez mit jelenthet vajon? Ő 17 éves.

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Jók a melleid.
2011. júl. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szúrna.
2011. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért, te pontosan tudod definiálni, hogy egy srác miért érdekesebb számodra, mint a másik 312?
2011. júl. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én igen
2011. júl. 12. 17:14
 5/9 BaKs ***** válasza:
hazudsz
2011. júl. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg bókolni akart neked, de nem számított arra hogy rákérdezel :)
2011. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ezt mondta egy férfi, hogy van bennem valami, amire buknak a férfiak, de nem tudja, hogy mi az.

Egyébként meg ha én különlegesnek tartok valakit, azt nem tudom pontosan megmondani, hogy miért. Valami megfog benne, de tényleg nem mindig tudom, mi.

2011. júl. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondtam volna Neked:

Magyarázni nem tudom, így érzem és ez olyan jó!

2011. júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. variáció:csak valami kedveset akart mondani de nem gondolta komolyan és ezért nem is tudott válaszolni a "miért?" kérdésre

2. ő maga sem tudja megmagyarázni mit gonol benned különlegesnek,van olyan hogy egy ember a másikat természetszerűleg vonzza de nem tudja megmondani melyik tulajdonsága és miért..

2011. júl. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!