Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem túl visszataszító, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túl visszataszító, ha egy lány 180 cm magas?

Figyelt kérdés

Persze normális testsúllyal :) És a kézfej /láb is arányosan nagyobb.

Vannak fiúk, akiknek pont a magas lányok jönnek be?


20/L


2011. júl. 12. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak, főleg a magas fiúk :D
2011. júl. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem visszataszító, butaságot kérdezel! :)


Bár hogy mondjam... hmm...


Egy átlag pasinak alapvetően egyszerűbb egy alacsonyabb / törékenyebbnek tűnő csajjal kezdenie... valahogy könnyebben úgy érezheti, hogy nyeregben van, hogy ő "uralkodik", ha érted, mire gondolok... egy magasabb csaj talán picit könnyebben veszi át a vezető szerepet a kapcsolatban, vagy legalábbis könnyebben érezheti úgy a pasi, hogy képes lenne átvenni a csaj az irányító szerepet... :P Főleg ha a magasságához magabiztosság, karakteresség / hihetetlen öntudatosság, kimagasló intelligencia is társul.


Nem tudom, érted-e, mire gondolok.. :) A lényeg annyi, hogy önbizalomhiányosabb pasiknak ez kissé negatív lehet szerintem... de semmiképp sem visszataszító, sőt!


22/F

2011. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
korrekció: az egyik "csaj" helyett tekintsd úgy, hogy "lány"-t írtam... túl sok a szóismétlés, nem voltam valami választékos.. :P :D
2011. júl. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ismertem egyet és imádtam. Pont egyforma magasak voltunk.
2011. júl. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én is erre gondoltam, amit a második írt. Nem tartom magam törékenynek és nem érzem, hogy fontos lenne engem megvédeni valamitől is (remélem értitek mire gondolok).

Sokszor megsajnálom a kisebb barátnőimet, amikor cipelik a 3.-ra a karton ásványvizet és segítek nekik. Kicsit, mintha kötelességemnek érezzem, hogy segítsek.

Jaaaj ez kicsit furán hangzik, de hetero vagyok :)

2011. júl. 12. 19:54
 6/10 anonim ***** válasza:

:D


mivel én is 195 magas vagyok, főleg a magas lányok jönnek be...:)

ha van kedved ismerkedni dobj egy levelet.

2011. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
dehogy visszataszító! a lényeg hogy egy kicsit alacsonyabb legyél mint a férfi akinek megtetszettél. ez a lényeg. a férfiak nagyon vonzónak találják a szép hosszú combokat! :) 21/F
2011. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

egyik ismerősöm is magasabb nő létére a férjénél, de tök aranyosak, meg szeretik egymást, szóval ezzel nincs gond..

csak a sok mese meg film, ahol a nők kicsik, a férfiaknak meg nagy izmos erős bátor hősöknek kell lenniük sok embernek az ideáljává vált..

amúgy pedig nem probléma szerintem

2011. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20F vagyok, 173 centi(magas :D), nekem a 180 centis lányok egyáltalán nem jönnek szóba. Nem azért, mert nem tetszenek esetlegesen, hnem azért, mert valahogy nem érezném magam jól úgy, h magasabb nálam a bnőm. Vannak amúgy nagyon csinos 180cm+ os lány ismerőseim :)
2011. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, szerinted nem túl visszataszító ha egy srác 160 cm ''magas''? :D
2011. júl. 13. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!