Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még mindig hiányzik. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig hiányzik. Most micsináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel már próbáltam de nem nagyon jött össze a dolog. Aztán barátok maradtunk és ő mindig mondta, hogy szeret én meg nem mondtam rá semmit. Most nem rég elmentem nyaralni és hanyagoltam őt. De szinte mindig rá gondoltam és rémesen hiányzott. Aztán tegnap elött elhatároztam, hogy elmondom neki, nem bírom nélküle. Elkezdtünk beszélgetni és mondta, h szeret és beszélgettünk tovább.. erre egyszer csak benyögi,hogy lesmárolt egy lányt, akire mindig féltékeny voltam. Nagyon rosszúl érintett a dolog tegnap még nagyon haragudtam, de akkor sem tuttam nagyon elfelejteni, és megint itt ez az érzés.. megint iszonyúan hiányzik és érzem, hogy szeretem.. és most nem tudom mivan/ mi lessz.. tudom, hogy nem voltunk együtt de ha még mindig szeret mért tett ilyet?
2011. júl. 12. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért tett ilyet...

Megoldás: Masztizz sokat, és keress mást.

2011. júl. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy te meg leszoptad a legjobb haverját :D
2011. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, hogy ilyenket írtok, máris jobb lett a kedvem tőlle:D

De azért mélyebre tőrő válaszokat is szeretnék:)

2011. júl. 12. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Ohh már majdnem azthittem én vagyok a fiú, csak én nem smároltam le senkit...hát mondd el neki hogy szereted. egy csók még nem jelent semmit.
2011. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Úgy örülök, hogy léteznek még ilyen cuki emberek :)

Háth.. ha sikerül vele beszélnem, mert azóta sehol se tudom elérni.., mert elég jól a tuttára adtam, h nem tetszett amit csinált..

2011. júl. 12. 22:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Te most lecukiztál?:D

Dobj neki egy SMS-t hogy nagyon bánod és szeretnél többet...vagy vedd fel a cipőt és menj el hozzá:D

2011. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

igen le cukiztalakxD

éss.. üzibe nem az igazi...

és kicsit messze lakik :/

2011. júl. 12. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!