Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne legyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne legyenek nagyok a kis szeméremajkaim?

Figyelt kérdés

erre szokták mondani hogy salátás..:/de nem attól van hogy sok pasival voltam mert életem során 3-al feküdtem le..

és ezmiatt hogy ilyen. gátlásos vagy és nincs önbizalmam.


2011. máj. 7. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

ezt akérdést komolyan gondoltad?mit mondjuk hogy hajtogasd be vagy vágd le esetleg?????

vagy plasztika ahol levágnak belole,vagy elfogadod

én azt javaslom fogadd el,itt már rengetegen feltettek hasonlo kérdést és 10ből 8pasinak ez tetszik..

tegyél fel képet,vagy keress hasonlot a neten,mert azért nem mindegy mennyire lóg ki

2011. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
semmit se csinálj, hidd el, ha lesz egy barátod, aki szeret, úgy fog elfogadni, ahogy vagy.. nem fogja befolyásolni a szeretetét. :)
2011. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Emiatt semmiképpen se legyél gátlásos! Aki ezért hagy ott, az meg is érdemli, annál csak jobbat érdemelsz...
2011. máj. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jusson eszedbe, hogy aki ez alapján ítél meg, vagy azt gondolja, hogy azért olyan, mert rengeteg pasival voltál, az egyszerűen IDIÓTA! Nem kell velük foglalkozni.
2011. máj. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Fogadd el a puncidat olyannak amilyen! Nem azon múlik egy lány szépsége, hogy milyen a puncija.
2011. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kérj meg valakit, hogy addig nyalogassa, amíg a neked tetsző méretre nem kopik. Más megoldás nincs.
2011. máj. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!