Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fúk vagy a lányok tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fúk vagy a lányok tudnak könnyebben pisilni úszás özben?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 12:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Egyén függő, hogy ki a BUNKÓ.
2011. júl. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Bunkó, nem bunkó, jobb mintha szarna.
2011. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem a medencébe pisilésre gondoltam. hanem a természetes vikekben való fürdésre. melyik nemű ember tudja a záró izmokat a vízben, könnyebben ellazítani, úgy hogy mozog is közben.
2011. júl. 13. 15:47
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Sima ügy.
2011. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Nehéz ügy. Mivel még sose próbáltam, nem tudhatom, és nem is jutna eszembe, hogy kipróbáljam. Másrészt, ha ki is próbálnám, nem tudnám akkor se, hogy egy lánynak milyen ez.


Amúgy szerintem egyforma könnyen tudnak fiúk és lányok is. Miért lenne különbség?

2011. júl. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ezt miért a szerelem,szex-hez írtad?
2011. júl. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Természetes vízbe pisilni is bunkóság, nem csak a strandon.
2011. júl. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A Balatonba anno bele engedték a környező települések szennyvízét tisztítatlanul. Egyszer üres standon (már ősz volt) mit láttok a búvárszemüvegen át, egy hatalmas kissé fosztó sz@r közelített hozzám. Én marha meg az ötven centire lévő ürüléktől a megdöbbenést kitátottam a szám. Nem lett baj, mert egyből víz fölé mentem és köptem a vizet. Viszont felkavartam a vizet és a sz@r is feljött, és odébb úszott. Láttam így is 1000% hogy sz@r volt sajnos.


Amúgy a fiúknak 0 megerőltetés, azaz csak abból tudja, ha melegebb, mint a víz, hogy már elengedte, megy. Visszatartani meg csak hideg vízben nehéz mégis csak.

2011. júl. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt senki se fogja tudni megmondani, mindenki csak az egyiket próbálta, összehasonlíthatatlan :D
2011. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
58%
ha a férfiak lábát víz éri azonnal elkezdenek pisilni...
2011. júl. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!