Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg igaz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg igaz, hogy a részeg csajokat könnyebben ágyba lehet vinni?

Figyelt kérdés
Ez igazából egy közvélemény kutatás lenne. Sokszor hallom azt a mondatot, hogy elmegyek bulizni lesz ott egy-két részeg csaj aztán majd jól megkefélem stb stb. Meg sokszor mondják, hogy hát azért csaltalak meg mert részeg voltam, azért feküdtem le vele mert sokat ittam. Szerintetek tényleg könnyebb ágyba vinni csajokat ha isznak vagy akit részegen ágyba tudsz vinni vagy megcsal az józanon is megtenné? Esetleg volt már olyan nektek, hogy a barátnőtökkel könnyebben adta magát a barátnőtök este a buli után egy kicsit berúgva? Ez tényleg így működik vagy csak az "okosak" hiszik azt, részeg csajt meg lehet kefélni? Szerintem ha részeg egy csaj és szereti a pasiját akkor se csalja meg soha mert ez nem indok, hogy részeg... Akkor sem kíván meg más pasit a saját pasiján kívül. Én úgy gondolom aki részegen megcsal az józanon is megtenné csak szituáció kérdése...Elég hülye kifogás ez, hogy részeg voltam és azért...de nagyon hülye kifogás. Az meg szerintem pláne hülyeség, hogy "Menjünk bulizni lesz pár részeg csaj azt megkeféljük őket." Amelyik engedi arról külön megvan a véleményem ...
2011. máj. 1. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Tényleg így van, de azért bizonyos határok vannak. Ahhoz pl., h én ágyba vigyek egy csajt, nincs elég alkohol a világon :)
2011. máj. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igaz.

Csökkennek a gátlásai aztán benne van minden jóban.

Egyébként nem egy csaj ismerősöm van, aki olyan, hogy alapból nem feküdne le idegennel, de ha megiszik valamit akkor mindjárt kedvet kap.

Aztán ha dughatnéka van elmegy diszkóba, direkt megiszik valamit aztán cső.

De van olyan is, aki alapból nagy szende szűz,részegen meg bas*zatja magát mindenkivel.

2011. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

hát, nem véletlenül mondják, hogy biztos lesz pár részeg csaj, akit meg lehet fektetni...


nem minden alkalommal, de szoktam inni hétvégén, ha buli van, de vagy a barátom is jön, de ha nem akkor sem ázok el annyira, hogy nem tudnám, hogy melyik is az én barátom..

2011. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyetértek a véleményeddel. Csak azt tenném hozzá, hogy azt a pasast, aki ezt kihasználja, ugyan úgy elítélem.
2011. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van igazság abban, amit írsz, de köztudott, hogy az alkohol oldja a gátlásokat, és ezért lehet, hogy vannak olyan lányok, akiket egy bulin így 'el lehet csábítani'. Ugyanez a megcsalásra is vonatkozik, csak ott abban igazad van, hogy amúgy is megtenné az illető, illetve ha meg nem is tenné, mert tudja hogy nem szabad, akkor is 'fejben' már megcsalta a párját.

Az van ilyenkor, hogy a vágyak meg a gátlástalanság (vagy csak a gátlások csökkenése) párosul, és ebből ez sül ki.

2011. máj. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg semmi élvezet nincs benne ha egy buli után le tudsz fektetni egy részeg csajt ... mert ugye van az kép is valahol, hogy milyen kulcslyuk az amit minden kulcs ki tud nyitni?? na ez is ilyesmi... milyen nő az akit minden férfi meg tud kefélni??? sokkal nagyobb erény az ha van 1 akinek odaadod a szüzességed és sokáig kitartotok egymás mellett jóban-rosszban ... csak sajnos sokan azt hiszik, hogy minél több faszt fognak annál menőbbek ...
2011. máj. 1. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem is így van!


Eddig a legtöbb csajnak akikkel csak szex volt, azoknak elég volt pár pohár pezsgő :)


És sokan azt mondták közülük h "ááá ők neem "

2011. máj. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ti megcsaltátok már a párotokat azért mert részegek voltatok vagy ők csaltak már meg titeket holott azt mondták, hogy ők soha, aztán elmentek buliba beittak és hupsz már is más ágyában voltak?
2011. máj. 1. 16:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt rá példa, hogy totál atom részegen megcsókolt egy lány, de kb fél perc után már felfogtam, h mi is történik és lelöktem magamról.

Egyébként, ha nem lettem volna részeg hamarabb lököm le, így kellett kis idő, hogy reagáljak.

2011. máj. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!