Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan bejönnek a csücsörítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan bejönnek a csücsörítős . Tükörben fényképezős képek?

Figyelt kérdés

Bírom azt amikor a csajoknak a melle fel van stócolva és miközben fényképezik MAGUKAT ( ez is már eleve röhej :D ) sose néznek a kamerába.

Szóval ez tényleg bejön ?


2011. júl. 13. 13:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem.
2011. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem szeretem, megnézek 3 lányt ilyen képekkel, mind a három kép ugyanaz, semmi különbség... Szóval nagyon nem jön be.
2011. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szánalmasak.
2011. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

nekem se. : D

meg mikor a képek alá kírják, pl. facebookon... hogy kuurvaszép vagy, meg ge.cireszép, de mindenkié alá, még aki csúnya is, vagy ha alig látszik a csajból valami, akkor is kuurvaszép.

2011. júl. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
na...örülök , hogy ez a véleményetek, akkor ebben egyetértünk :) :D 17/L
2011. júl. 13. 13:59
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

hát én kevés dolgot gyűlölök jobban mint az ilyen póser pitsákat :D egyszerüen szánalmasak,főleg azok a fejek,amiket bevágnak közben,már simán csak a tekintetéből is az látszik hogy "Tudom hogy szépvagyok,és bevállalós,ha neked meg nemtetszek,akkor bekaphatod"

ááááh utálom az ilyeneket :@@

meg az is olyan durva már,hogy már 12-13 évesek is ilyen tök kihívó ruhákba járnak,meg úgy festik magukat az 5 kiló alapozójukkal,meg mindenféle partyszemfestékkel hogy kinéznek vagy 20 évesnek,de smink nélkül már úgy elvan használódva az arcbőre,hogy tiszta ránc,és felteszik a nyomi tök sötét képeiket fb-re és igaz hogy egy nagy sötétség látszik,de mindig ott van ilyen "Szép vagy cicám szeretleeek<3" stílusú komment alatta

meg 12 éves a kiscsaj (aki az osztálytársam is egyébként) és azt hiszi,attól lesz most ő a nagylány,meg a nem tudom micsoda,hogy terjeszt magáról mindenfélét,hogy ki baxta meg a sineken,meg hogy egy drogozós 30 éves pasival msnezik mindennap,meg megujjazta ez meg az meg megy cigizni az állitólagos barátnőivel akik pont olyan szánalmas hülye p*csák mint ő,csak 14-15 éves kiadásba és folyton mindenkivel flörtöl,és utána még csodálkozik hogy évvégén minidenből 1-ese meg 2-ese van,egy hajszálon múlt hogy nem bukott meg és még nekem pofázik hogy én milyen egy hülye vagyok meg belever a képembe de az nem jut eszébe hogy én nem ő vagyok,én nem öltözök 20 évesnek és én legalább tanulok és 4-es-5-öseim vannak :@@

amúgy bocsi ezért a regényért de ezt muszáj volt kiadnom magamból :$

13L

2011. júl. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazad van !nem baj, jó , hogy kiadtad magadból :)
2011. júl. 13. 14:21
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ma 14:15-ös:

Szerintem ne foglalkozz vele, majd 10-20 év múlva kiderül, hogy ki fog jobban járni, ha most tanul :D

Amúgy én se szeretem az ilyen lányokat, akik úgy fényképezkednek, hogy:

-tükörben

-a tükörbe néznek, nem a kamerába

-csücsörítenek

-összenyomják a karjukat, hogy még nagyobbnak látszódjon a "mellük".

Én csak lenézni tudom ezeket a lányokat, meg sajnálni. Aztán meg sír, ha évet kell ismételnie, de pár év múlva kiderül, hogy kinek lesz jobb. Én nem tartom magam "cikinek", hogy tanulok, szinte mindig kitűnő voltam, mert valamit el szeretnék érni az életben, és nem szeretnék az utcán kikötni.

Bocsi, hogy hosszúra sikerült, de én sem bírtam magamban tartani ezt :$

További szép, nyári napot mindenkinek ^^

15/L

2011. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az ilyenfajta képek nagyon nem tetszenek. Jobban tetszenek az olyan fényképek, amelyiken egy lány az okosabbik és kedvesebbik formáját mutatja meg.

15/F

2011. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
én ütném őket :P 19/f
2011. júl. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!