Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk leginkább azokra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk leginkább azokra a lányokra buknak, akik csücsörítős képeket tesznek fel magukról, meg úgy öltözködnek mint egy rib@nc?

Figyelt kérdés

Mert sajnos én így vettem észre.


Vannak olyan srácok,akiknek nem ez jön be?


2011. febr. 4. 12:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Vannak bizony, én undorodom ettől a fajtától. Rossz helyen keresgélsz, a rendes pasik otthon ülősek és gyávák sokszor, ezért nehéz rájuk akadni. 23/F
2011. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Azért ne bélyegezzük meg a normális pasikat azzal, hogy ők otthonülősek, és gyávák. Ez nem igaz. Én inkább azt vettem észre, hogy a pasik egyáltalán nem szeretik az ilyen lányokat, sőt, nevetségesnek tartják őket. Ne foglalkozz vele, és örülj, hogy téged nem kapott el ez a mai tini "láz", hogy ilyeneket csinálj. Egy normális pasi örülni fog, hogy nem olyan vagy, elhiheted.
2011. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

bizonyára az a baj, hogy még suliba járok. lehet, ha kikerülök akkor másképp lesz minden.


"nem szeretik az ilyen lányokat, sőt, nevetségesnek tartják őket."- jó hallani, hogy ilyen is van:):D

2011. febr. 4. 12:34
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem azt mondtam ,hogy mindig, hanem azt, hogy sokszor. De a kommenteddel teljesen egyetértek. első voltam.
2011. febr. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem jönnek be a csücsörítős csöcskidobós rib@ncok...
2011. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem változó. Ritkán van egykét csücsörítős rib@nc akire én is azt mondom egész jól néz ki, de én is "lenézem" őket. Nekem sokszor kifejezetten bejön ha egy lány kicsit visszafogottabb.
2011. febr. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jah, és előző vagyok, csak lemaradt a 18/F
2011. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog ha csücsörítenek ,de másik hogy hogy öltöznek ,attól függ mennyire ribancosra gondolsz .... ?
2011. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
pl agyon szolizott bőr, mellkidobós felsők, direkt olyan képek ahol látszik a fenekük, vagy esetleg fehérneműben vannak...ilyenekre gondolok. a vakolatnyi sminkekről ne is beszéljünk.:S
2011. febr. 4. 13:18
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nos még a far elmegy ha látszik ,de azé ne alsó nemüben mutogassa magát ,azér van a ruha hogy elfedjük a nemkívánatos személyektől meg hidegtől :D

Amugy ha meg teli van nyomva sminkkel meg minden szarral ,akkor ink hagyom ,nekem tökre bejön smink nélkül is a csaj ,nem kell oda fél kiló ,hogy eflhívja magára a figyelmem/figyelmet :D

2011. febr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!