Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha nektek bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha nektek bejön valaki, akár kapásból is hagynátok, hogy megcsókoljon titeket?

Figyelt kérdés
Csak mert volt pár ilyen helyzet az életemben, hogy láttam, hogy bejövök neki, csak nem csináltam semmit, mondván, hogy "hát ez biztosan nem olyan csaj". Aztán kiderült, hogy mégis, csak nem kellett volna szarakodnom.
2011. júl. 13. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyzettől, embertől függ.
2011. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen hagynám 16L
2011. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én a "nem olyan lány" kategóriába tartozom. Nekem jólesik egy kis udvarlás
2011. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Miért lenne ringyó?? Én pl barátommal első találkozáskor csókolóztam...és már 10. hónapja együtt vagyunk...
2011. júl. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:27


Teljesen egyetértek!:))

2011. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:27



Ezzel én is így vagyok :)

18/L

2011. júl. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Rögtön elsőre nem valószínű, hogy hagynám. Nekem fontos, hogy valamennyire megismerjem előtte, lássam, hogy mennyire hasonlítunk, van-e közös téma. Csak úgy nem csókolózok senkivel. Na meg jól esik, egy kis udvarlás, nem kell sok, de egy-két kedves szó, egy bók azért jól esik.

16/L

2011. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én hagynám 20L
2011. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha egyszer bejön, akkor már ismerem valamennyire, ha csak látásból akkor is. És velem volt már olyan hogy egyik nap megismerkedtem egy sráccal és 2 óra hülyülés után simán hagytam volna neki :D (magyarul 2 órája ismertem) :)
2011. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!