Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme ennek? Ti hagytátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ennek? Ti hagytátok volna, hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akibe szerelmes voltam, kavartunk is, de végül nem jöttünk össze. Azóta barátja van én meg vmennyire tudatosan kevesebbet beszélek vele. Amikor elmegyünk buliba, akkor többször előfordult, hogy meg akart csókolni, mikor ott a barátja...
2011. júl. 30. 15:23
 1/4 napietus ***** válasza:
a pasiját akarja Veled húzni. szerintem ne menj bele, mert a sallert viszont sajnos valószínűleg Te veszed le, nem a csaj (pedig ő érdemelné).
2011. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hagyd a francba ez nem jó ez a csaj...
2011. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. júl. 30. 16:20
 4/4 beatrix198 ***** válasza:
az ilyen csajok beképzelt p*csák hagyd a francba a csajt 13/L
2011. júl. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!