Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet legyőzni azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legyőzni azt az érzést, hogy minden férfinek szeretnék tetszeni?

Figyelt kérdés
Nem akarok semmi többet tőlük, csak azt szeretném, hogy lássam rajtuk, hogy tetszem nekik.
2011. júl. 13. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az érzést nem kell legyőzni, természetes emberi tulajdonság. Beképzeltnek, önzőnek, butának és ribinek nem kell lenni.
2011. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan ahogy az előző mondja. Ha majd lesz barátod, akkor majd az ő véleménye lesz a legfontosabb, és neki akarsz tetszeni. Egészen addig ez teljesen természetes, hogy szeretnéd őket "elbűvölni". :)
2011. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj sincsen, Ez egy alap emberi pszichológiai szükséglet, ami arra szolgál hogy bizonyos magadra irányuló követelményeknek megfelelj annak érdekében hogy jól érezd magad. De a legtöbben abba a hibába esnek ami az előző válaszban van leírva, legyen azért egy határa ennek. :) Érezd jól magad, erre születtél! :)
2011. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Van barátom. Fontos a szava, de sokszor jobban örülök egy idegen elismerésének, mert neki már tudom, hogy tetszem :)
2011. júl. 13. 16:20
 5/14 Smartguy86 ***** válasza:
51%
Beképzeltnek azért nem kéne lenni... Úgysem tetszel mindenkinek! Minden férfinak más az ízlése. A külső meg főleg nem minden....
2011. júl. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy tetszem mindnkinek, hanem hogy SZERETNÉK tetszeni... azért különbség van a kettő között...
2011. júl. 13. 16:29
 7/14 Smartguy86 ***** válasza:
35%
Ha szeretnél tetszeni, akkor végső soron az a cél, hogy mindenkinek tetszél, nem? Na ezt hogy a nudliba logikáztam ki vajon? :DDD
2011. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves logikus válaszoló :D

Sántít a logikád, ugyanazt a dolgot mondtad el kétszer, ráadásul csak ismételted amit én is megállapítottam. Igen, azt szeretném, hogy mindenkinek tetsszem, és igen ez a végső célom. De te először azt mondtad, hogy beképzelt vagyok "Beképzeltnek azért nem kéne lenni... Úgysem tetszel mindenkinek!" Én egy percig sem hittem, hogy mindenkinek tetszem, sőőőőőt! :D


Egy csúnya lány is akarhatna tetszeni minden fiúnak, és lehetne ez a végső célja, de ez nem azt jelenti, hogy tetszik is!:D Na itt a különbség a két mondat értelme között. Én is tetszeni SZERETNÉK, de azt nem állítottam sehol, hogy tetszem is :P

2011. júl. 13. 16:44
 9/14 napietus ***** válasza:
nem kell legyőzni ez normális :) én is így vagyok vele, csak én minden EMBERNEK szeretek tetszeni. tehát egy másik nő elismerő vagy irigy pillantása sokszor többet ér nekem száz bóknál és ezer nyálcsorgató pasinál :D
2011. júl. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Bocsánat, kedves kérdező, csak nem volt a nyelvemen a megfelelő szó. Te hiú vagy! Ez egyértelmű hiúság. Pedig mindenkinek tetszeni nem lehet, mert abba belegajdulsz előbb-utóbb.
2011. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!