Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem hiszem el, hogy sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem hiszem el, hogy sok ferfinek tetszem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyok csunya, de amikor azt mondja egy ferfi, hogy ritka ilyen szep lany, mint en, meghogy nagyon szep vagyok ebben a ruhaban, meg milyen csinos vagyok, egyszeruen nem hiszem el; mindig attol tartok, hogy mindenki, aki ezt csinala csak le akar fektetni.
2011. aug. 14. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a problémát a gyökerénél kezeld:magaddal legyél egyensúlyba és a több dolog jön magától,próbálj egy férfira koncentrálni aki igazán akarhat téged,hallgass a belső ösztöneidre.
2011. aug. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert mindenki csak le akar fektetni! Amúgy ritka szép lány vagy! Mit csinálsz este? :)
2011. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ariadne13 ***** válasza:
lehet h le akarnak fektetni.... engem is sokan meg szeretnének. de hadd bókoljon....:DDDDD az mindig jól esik, attól még nem kell széttenni a lábad
2011. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de nekem az a bajom, hogha egy jo pasi bokol, hajlamos vagyok belezugni, es ha tenyleg csak le akar fektetni, akkor nagyot koppanok.
2011. aug. 14. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a ruha inkább csomagoló anyag, olyan mint a csoki, ha újságpapírban van csomagolva, akkor is fincsi, nem?

Ha kicsit bő ruhatárad, egyszer öltözz, nagyon csinosan ki (miniruha, magasarkú, feszülős melltartó, smink), aztán nagyon visszafogottan(kivágatlan felső, sima cípő, smink nélkül), nézd meg miként reagálnak rá a fiúk.

2011. aug. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat van egy srac, aki akkor kezdet el bamulni, amikor farmernadrag, sportcipo, top, valamint kabat volt rajtam. Semi kihivosag. Majd egyszer volt rajtam egy feher miniszoknya, majd egy feszulos egyberuha, illetve buggyis felso hosszunadraggal es egybetalpu cipovel. Akarmi van rajtam, o folyton bamul.
2011. aug. 14. 14:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Állj a tükör elé és nézd meg magad? Csúnya vagyok én? Nem. Tetszem magamnak? Igen!

Másnak is tetszeni fogsz. Legyen önbizalmad.

2011. aug. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
( A helyesírásod nem zavar? )
2011. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!