Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóra vált álom? Lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóra vált álom? Lent

Figyelt kérdés
11 évesen beleszerettem egy idősebb pasiba. Most,ahogy a serdülőkorom közepét/végét járom már ő is kölcsönös vonzalmat érez irántam. Már smártunk, pettingeltünk. Nem szeretnénk egymástól kapcsolatot -kor miatt kizárt- csak szexet. Helyes ez? Mit tennétek a helyemben?
2011. júl. 14. 00:22
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
köszönöm! Már próbájtam őt kerülni, de mivel egy faluban lakunk, így lehetetlen :/
2011. júl. 14. 01:03
 12/29 anonim ***** válasza:

Mivel ez a valóra vált álmod vágj bele.

És ha idősebb?Kit izgat.

Az én bnőm 12 évvel fiatalabb,mindenki mondta neki az elején,hogy szörnyen rosszul jár velem,meg csajozógép vagyok stb közhelyek.

7 éve együtt vagyunk,ideális kapcsolatban.

2011. júl. 14. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:47


Tegnap pont kapcsoltam le a gépem, ezért írtam csak annyit, hogy olyan bölcs vagy. Nem irónikusan gondoltam. Szeretem az erős nőket és igenis pozitív az életszemléleted.

2011. júl. 14. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Akkor visszavontam a felháborodásom :)


És köszi!


keep s.


20/L

2011. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ó, a csávót ismerem, regisztrált tagja a Pedomaci.hu-nak :D
2011. júl. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim válasza:
Szexben semmi rossz nincs, ha mindketten akarjátok. Az a lényeg, hogy védekezzetek és érezzétek magatokat jól egymás társaságában, amíg együtt vagytok! Vágj bele, veszteni valód úgy sincs!
2011. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Várj még egy évet.
2011. júl. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Te 20 éves lány aki beleszerettél idősebbe! Valóban szerelmes lehettél ha ki tudtad gyilkolni magadból az érzéseket. Én szerelmes vagyok de bármit csinálok nem tudom csillapítani, valami különleges lény lehetsz.

Kérdező, neked meg annyi a tanácsom, hogy egyszer élünk. Inkább azt bánd meg, hogy megtetted mint, hogy azt sajnáld, hogy meg sem próbáltad. Nem helyes ez az ügy, de nem cselekedhetünk mindig helyesen.

2011. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! :)
2011. júl. 15. 20:55
 20/29 anonim válasza:
Hogy döntesz?
2011. júl. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!