Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy ismerősötök LOLICON-Hen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy ismerősötök LOLICON-Hentai-t olvas, arról mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Csak mert én szeretem a lolicon hentait viszont élőben nem vonzódom gyerekekhez, ha meglátnátok hogy fiatok, pasitok, haverotok ilyenre folyatja a nyálát mit gondolnátok róla? Elhinnétek neki ezt, hogy csak a rajzok világába pedó? Egyébként tini vagyok még:P Csak kíváncsi vagyok mit reagálnátok rá:D Kommenteket kérek!


[link]


2011. júl. 14. 02:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Sitten fogod végezni.
2011. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

ez csak manga .... vagy anime

szerintem valamilyen szinten mindenkit érdekel a dolog, max csak nem merik bevallani maguknak.

lány vagyok, 20 éves, és én is olvastam ilyen mangát már.

többnyire jót röhögök rajta és aztán 10 perc múlva elfelejtem. nem fogja fenekestül felforgatni az életem és nem itélek el senkit aki ilyet olvas, vagy ezt szeretni. nem hiszem hogy attól még minden nap ott állna az általános iskola előtt és a kislányokat kukkolná (LOL ABSZURD)

hentai, lolicon, yuri, yaoi, stb.....


am lehet hogy csak én vagyok a perverzre szabott darab, nem tudom ...

2011. júl. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%
20 éves lány vagy és téged ez izgat?hát akkor neked nehezebb lesz bent
2011. júl. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

20 éves lány vagy és téged ez izgat?hát akkor neked nehezebb lesz bent


A válasz írója 46%-ban hasznos válaszokat ad.


Én sosem mondtam hogy engem ez izgatna, azt mondtam hogy olvastam már ilyet és sok mást is. Igen, néztem már hentai animét és nézek ecchiket is.

Az aki nem olvasott még lolicont, hentait, akkor nem is tudhatja hogy mit kell utálnia, vagy elleneznie, vagyis nem tudhatja hogy miről beszél. Aki meg szereti, hát csak tessék, ÉN NEM ITÉLEM EL. És asszem hogy ez volt az alapkérdés, amit meg is válaszoltam.


10:53as

2011. júl. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%
Lesz még bajod.
2011. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Attol hogy loli hentai-t olvas/néz miért lenne pedo? Nem molesztál kisgyerekeket.
2011. júl. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
78%
Nem de ha ez érdekli akkor fog és már a gondolatai is ott vannak.Nagy önuralom ha meg akarja uszni!!!
2011. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
ismeretem olyan srácot aki loli Hentait nézett, és nem volt pedó, de most ismerek egy olyat aki a valóságba is pedó :D
2011. júl. 15. 22:22
 9/23 anonim ***** válasza:

ettől miért lenne pedó ?:D én meg imádom rózsaszín pitbull -pedofiling, ovónéni c számait és prosecturától a milliomos liliomost és a kell egy tank c számot [ebben is van pár sor ebben a témában "nem is a fanni nem is a dóra mert a szexhez kicsi vagyok én még nem hoz lázba egy pucér fénykép" akkor most én is 1 akasztani való pedofil állat vagyok ?:D "még négy sem voltam te harminc múltál rögtön a lábam közé nyúltál döbbenten néztem hogy csorog a nyálad imádlak te pedofil állat" XD

" perverz álmom tettre váltom a szomszédkislányt rég csodálom nyolc éves ez a legszebb kor várom a suli előtt félegykor"


19F

19F

2011. júl. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy inkább kíváncsi mint pedo.


Néha én is szoktam ilyesmiket nézegetni, bár felizgulni nem tudnék rá. (Kivétel az Imouto Jiru, bár az szerintem nem igazi lolicon.)

Van egy nagyon régi darab, nem jut eszembe a címe, három történetből áll, az egyikben egy nagypapa... (nem írom tovább nehogy felháborodást keltsek. aki látta, úgyis tudja), na, azon könnyesre röhögtem magam x'DDDDDD


L/19

2011. júl. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!