Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy csinos háziorvosnő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csinos háziorvosnő, arra gondoltam, hogy elmegye hozzá és azt mondom, hogy gond van a nemiszervemmel, hogy vizsgálgassa egy kicsit. Ha elélvezek közben, akkor mit szólna hozzá? , Beperelhetne?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem fogsz egy orvosi vizsgálat miatt elélvezni, a doktornő meg csak észreveszi ha épp merevedésed van...
2011. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg hozzá sem nyúlna, csak elküldene a nemigondozóba vagy bőrgyógyászatra, ahol egy nagydarab izzadt öreg bácsi fogadna. XD Sok sikert!
2011. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
így van, a háziorvos le se fog vetkőztetni :'D
2011. júl. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De azért csak megkéne néznie ,hogy mi a helyzet, nem?
2011. júl. 12. 19:58
 5/10 anonim ***** válasza:
egyetértek az utolsó kettő válaszolóval, főleg a másodikkal : D
2011. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem se fogja megnézni :D Max ha mondod előre, h vmi apróság, egy kis piros pötty pl, vagy nemtom.. olyan, amiről tudja, h banális gond lehet... :)


De nem vagy százas öcsém xD


22/F

2011. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hidd el, max félmeztelenre vetkőztethet (tüdőhallgatás alatt) Amúgy meg beutalót ad. :) Ha ez ilyen egyszerű lenne, mindenki ezt csinálná. Na jó nem mindenki, csak a perverz srácok, akik lúzerek ahhoz, hogy szerezzenek egy csajt. XD
2011. júl. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hozzád sem érne:D
2011. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én jól befürödtem egy ilyen trükkel. azt mondta ránéz és amikor elővettem, már felállt, azt mondta hogy látja hogy semmi panaszom nincs, pedig még otthon is gyakoroltam, nehogy belesüljek.
2011. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Álmodik a nyomor kis p.cs. A háziorvos csak arra van, hogy kisebb betegségeket kezeljen. Ami már komolyabb, arra automatikus beutalót ad szakrendelésre. Úgyhogy ha ezt tervezted, nem fog összejönni.
2011. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!