Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom h tehetném ezt :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom h tehetném ezt :S SEGITETEK LÉCCI? ha voltatok ilyen hejzetben

Figyelt kérdés

van egy srác aki tetszik de nagyon már megmondtam neki és ezóta is sokat beszélgetünk igaz van barátnöje de nem tudom mit gondoljak mert a báryával is szoktam beszélgetni (de ö csak haver) és ö aszt mondta h felejtsem el az öcsét mert lelkileg tönkre fog tenni ezzel amit müvel.

csak egy a bajom nem tudom elfelejteni... agyatok lécci tippet h h felejtsem el mert rohadtul nemtom


2011. júl. 14. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én segítek neked, kijavítom a helyesírási hibáidat!


h - hogy (többször használod, ne rövidíts.

SEGITETEK - segítsetek

LÉCCI - légyszives

hejzetben - helyzetben

barátnöje - barátnője

báryával - (ez egy értelmetlen szó) - bátyjával, barátjával (ha ezt akartad írni így kell helyesen)

aszt - azt

öcsét - öccsét

müvel - művel

agyatok - adjatok

rohadtul (csúnya szavakat nem illik írni a kérdés megjegyzésében)

nemtom - nem tudom


Nézegesd át a hibákat, vesszőket nem javítottam ki, de például azt jegyezd meg, hogy a "hogy" szócska előtt mindig vesszőt használunk.

2011. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
felejtsd el ! 10 évesen még legyen első a suli , aztán a "pasik" !
2011. júl. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!