Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK SEGÍTETEK LÉCCI?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK SEGÍTETEK LÉCCI?

Figyelt kérdés
Miért van az h mindig a fiuknak kell kezdeményezni? (KÖZVÉLEMÉNYKUTASÁT! Őszinte válaszokat szeretnék)
2011. ápr. 25. 00:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megszokásból, de van csaj aki nem vár.
2011. ápr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én mért nem találkoztam még olyanokkal? :D
2011. ápr. 25. 00:38
 3/14 anonim ***** válasza:
De én igen, olyan csaj volt, hogy sétáltunk karon fogva megálltunk csókolózni, majd utána úgy kifordította a karom, hogy egy mozdulat kellet volna s törött volna. Tüzes csaj volt.
2011. ápr. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Tesó ne haragudj de ezt nem értem...
2011. ápr. 25. 00:45
 5/14 anonim ***** válasza:
34%
volt már csaj aki csak úgy rámcuppant (szó szerint - höhö )
2011. ápr. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

mert azt a nőt aki kezdeményez, vagy a pasi túl könnyen megkapja nem fogja úgy megbecsülni

most jönni fognak a válaszok, hogy de én igen, de ez pszichés dolog, amit ha nem is vesznek észre az emberek így van

2011. ápr. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Te hallod, én most olyan szituáciról beszélek, hogy pl discoba miért nem a csaj megy oda a palihoz, és miért mindig fordítva... de mind1 hagyjuk
2011. ápr. 25. 00:48
 8/14 A kérdező kommentje:
Oké... és ez fordított esetben? Ha csávó megy oda a csajhoz akkor meg a csaj kapja meg könnyen a palit és a csaj nem fogja megbecsülni :D
2011. ápr. 25. 00:49
 9/14 anonim ***** válasza:

áh, a csajoknál inkább az van, hogy az érdekli őket mennyire kellenek egy pasinak, mennyire hajlandó értük

ők az alapján becsülik meg

aki nem hajlandó annyira, hogy odamenjen, bókoljon, kezdeményezzen, azt sokra nem is kell becsülni :D annak nem kell eléggé a csaj

2011. ápr. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan lány aki igen is ki várja hogy mit lép a srác.

De vannak olyan lányok akik nem várnak,hanem le csapnak!

De vannak akik várnak és ha semmi akkor inkább ö kezd.

Nálam is volt olyan,hogy haverokkal le mentünk egy helyre,és melletünk lévö asztalnál 3 lány volt,de az egyikel kicsit szemezgettem.

Aztán ugy gondoltam hogy ma nem csinálok semmit hanem a a haverokkal beszélgetünk,el vagyunk....

Utána a lány nem birt várni és oda jött!

Másnap este el köszöntünk egymástol azota nem láttam. :D

2011. ápr. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!