Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értette a lány, hogy meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értette a lány, hogy meg kell hódítanom?

Figyelt kérdés

Egy ismerős lánnyal mindig flörtöltünk, elmondta, hogy vonzódik hozzám, aztán beszélgettünk és mondtam, hogy egyszer elkapom, utána mondta, hogy el fog futni, mire megkérdeztem, hogy elfutnál?Azt mondta, hogy nem, de meg kell hódítanom.

Na most ez alatt mit érthetett?Nem tudom ezt a meghódítás dolgot értelmezni, ha meg volt a vonzalom és jól éreztük magunkat mi volt a baj?

Már nincs alkalmam megkérdezni őt.


2011. júl. 14. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi olyan érthetetlen ebben? Nem fogja hagyni magát az első adandó alkalommal, el kell bűvölnöd, meg kell hódítanod... ezt jelenti.
2011. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igazából nyert ügyed van. Udvarolj egy kicsit, hogy ne érezze, hogy könnyen kapható. Vannak akik igénylik ezeket a felesleges köröket. Ez olyan mint az eskövő. Ott is megkérdezi a pap, hogy bla bla, de tudja a választ.
2011. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy udvaroljak neki, de még is mennyit?Ez már vicc kategória, csomó dolgot megtettem, mindig meghallgattam, apróságokkal kedveskedtem neki, tenyérjóslás, és ilyen játékokat játszottam vele, nekem ez volt a meghódítás, de futni nem fogok utána az biztos, vettem neki csokit is, nem lefeküdni akartam vele hanem barátnőnek, utálom ha játssza valaki a nehezen megkaphatót, semmi értelme, attól nem tartom többre, sőt...tök jól megvoltunk, de én nem leszek a lábtörlője
2011. júl. 14. 14:24
 4/13 anonim ***** válasza:
Sokat ne is rugózzál a dolgon. Ha nagyon megjátssza magát akkor hanyagold egy kicsit majd észbe kap.
2011. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
be kell vágódnod nálla mégjobban, harcolnod kel érte. szenvedj kicsit érte és értékelni fogja.
2011. júl. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De hogy?Pl. miket csináljak?Írjatok példákat.
2011. júl. 14. 14:54
 7/13 BudSpencer válasza:
Jól rúgd bokán, akkor majd nem tud elfutni xD
2011. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azt kéne amúgy:D azt tenném szívem szerint
2011. júl. 14. 16:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Tedd azt, remélem ágyékba kapod vissza...


Amúgy itt nem arról van szó, hogy kelleti magát. Egyszerűen szeretné ha egy FÉRFI nem pedig egy gyerek lenne a párja. Egy igazi férfi pedig udvarias. Nem üt meg egy nőt, nem veszi személyes sértésnek, ha kedveskednie kell, és nem adja fel az első döccenőnél. Ennyire nehéz lenne az udvarlás?

2011. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

19:36

írtam már hogy udvaroltam, fél évig, de futni nem fogok, vannak csajok akik jobban megérdemlik a törődést a figyelmet.

2011. júl. 15. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!