Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok ti mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mit gondoltok a fiuk mocskos poenjairol?

Figyelt kérdés
titeket zavar hogyha egy fiu akivel mar regebb ota ismeritek egymast es eleg jol kijosztok olyanokat mond hulyesegbol hogy "huu de jo vagy!" meg "kiprobalnak egyszer" meg ilyenek... :-/
2011. júl. 14. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:

engem nem.. sőt még élvezem.. vicces dolog:D

de van pár csaj, aki nem veszi a lapot.. és elkezd hisztizni.. de sztem a többsége érti a poént...

16L

2011. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hat en is ertem altalaban :))) sot neha en is vissza mondok egy-ket hulyeseget es jokat rohogunk :))) de neha mar nem tudom hogy most komolyan beszelnek vagy csak hulyeskednek...
2011. júl. 14. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:

A fiú haver azért haver, mert nincs szex.

Tehát nem ígérgetjük meg egymásnak, hogy ki hogy fogja lerendezni a másikat, nem kavarunk részegen, és nem részesítjük a másikat egészségügyi szexben.

Erre való a szerető.

2011. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
helyes... XD :)))))
2011. júl. 14. 20:14
 5/7 anonim ***** válasza:

1:hahahhaha

2:kijösztökxD

3:"Azt elhiszem":P

2011. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:))) amugy nem tortent semmi...nem is fog :P
2011. júl. 14. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
gyerekességre vall.. gáz.
2011. júl. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!