Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy többet szeretnék? Pl: most nem egyből a szexre gondolok hanem csak az "ujjazásra vagy szopásra".

Figyelt kérdés
Mit mondjak neki vagy nemtudom. Segitsetek :/
2011. júl. 15. 01:01
 1/6 anonim ***** válasza:
korotk, mióta vagytok együtt?
2011. júl. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
17 vagyok ő pedig 15...és 3 hónapja eggyütt vagyunk. Tudom ez röhejj, hogy már most ezzel foglalkozok, de imádjuk egymást és 1napot nem bírnánk ki egymás nélkül. Nagyon fontos számomra ő, de szeretnék vele testi kapcsolatba is kerülni. Csak félek, hogy mit reagálna és még azt sem tudom igazán, hogy mit is mondanák neki.
2011. júl. 15. 01:08
 3/6 Inkog Nito ***** válasza:
Nem tudom te hogy vagy vele de én eddig mindkét barátnőmmel az első hónap után már volt szex szóval...Esetleg csak szimplán mondd el neki hogy a csóknál/tapizásnál többet szeretnél,de csak akkor ha ő is akarja.Mondani kell neki hogy nem akarod belehajszolni semmibe amit nem szeretne.Nekem bejött,rendszerint a petting már 2-3 hét után terítéken volt :D Bár azt ne mondd hogy jó lenne ha leszopnál!Nem minden lány szereti bevenni a szájába a generálist,bár ez eltérő..az első barátnőm pld kérés nélkül miután kinyaltam ...a másik meg nem volt hajlandó sose rá.Ha sikerülne rávenni akkor ne kezdd ezzel,esetleg ha magától nem esik le neki hogy te is elvárod ha már neki örömet okoztál akkor mondd el neki hogy esetleg ő is.Ha nemet mondd pár alkalom után rá fog jönni hogy ez így elég egyoldalú és valószínűleg megkapod :D
2011. júl. 15. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dottorre ***** válasza:

Két lehetőséget látok:

1. hogy összeszeded a bátorságot és belenyúlsz a bugyijába, szeritnem ő is csak erre vár.

2. hogy elbeszélgettek, és elmondod neki ,hogy te tovább szeretnél lépni ilyen síkon is a kapcsoaltba, és ő vagy ellene lesz ,vagy nem. De szerintem 3hónap után egy mai 15éves csajnál ez nem lehet probléma.

Hajrá!

2011. júl. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dottorre ***** válasza:
Jah, amit kihagytam: Az orál azért sok csajnál még mindig kényes téma. Szóval arról nem árt beszélgetni előtte. Meghát nem csak szopásból áll, hanem neked sem árt tenni valamit...
2011. júl. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

szedd össze magad és térj te a lényegre. :D ne várd hogy ő mindja neked hogy "figyelj kicsim, nemakarod kinyalni a puncim?" lehet hogy már ő is rég várja csak van benne annyi nőiesség h nemkezdeményez. Szal ügyesen azzal az ujjakkal. :P max ha visszautasít akkor kérdezz rá hogy mértnem, és magyarázd el neki hogy te már szeretnéd.. :)


16.L

2011. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!