Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az örömlányok sajnálni valóak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az örömlányok sajnálni valóak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 13:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos van oka,amiért azt teszik..kell a pénz nekik,más munkát nem kaptak,vagy nem is tudnának kapni nulla végzettséggel.
2011. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Én meg azt mondom,hogy akinek nagyon muszáj, az talál állást. Lehet takarítani, mosogatni kajáldákban stb.! Szóval én annyira azért nem sajnálom őket!
2011. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
azért van aki nem csak a pénzért csinálja...na meg aztán tanulni kellett volna amíg lehetett..akkor lenne végzettsége. ja, szánhatóak.
2011. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%
na 2. válaszoló, pontosan így van. szánalmasok
2011. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Nulla végzettséggel is el lehet menni takarítónőnek, vagy étterembe mosogatni, vagy éppen lehet menni a mezőgazdaságba, kapálni, paprikát szedni vagy hasonló rengeteg olyan munka van, ahova nem kell végzettség. Csakhogy a munka nekik "büdös", mint ahogy az volt nekik annakidején a tanulás is.

Mit sajnálsz rajtuk?

2011. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Kései Sirató ***** válasza:
64%
Nem. Jobban keresnek, mint sok rendes nő.
2011. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

egyáltalán nem. és ezt azért mondom, mert ismertem egyet. persze nem veszem mindet egy kalap alá, de a legtöbb tudna tisztességes munkát is vállalni, csak egyszerűbb neki heti 2 órával megkeresni annyit, amiért más egy hónapot gürizik, napi 8 órában.


nem irigylem tőlük, mert a lelkük olyan mocskos, hogy ilyen áron inkább maradok csóró, és tükörbe tudok nézni.


ha olyan szép, hogy el tudjon menni krvának, akkor annyi esze is lehetne, h kifogjon valami gazdag pasast, aki eltartja, és legalább csak 1 dákót kell ezért a jólétért szopogatnia, nem pedig naponta másikat.

2011. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sajnálom egyiket sem. Mindig van választás.
2011. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

én csak azokat sajnálom, akik prostitúcióra lettek kényszerítve, meg vannak fenyegetve.

Gyalázat, hogy ezt teszik a nőkkel, pedig mi is emberek vagyunk

2011. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Van, amelyikük sajnálatot ébreszt bennem, de van amelyik nem.
2011. júl. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!