Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért éreztek arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért éreztek arra különös késztetést, hogy mindig tiétek legyen az utolsó szó?

Figyelt kérdés

Ezt egyre több vitánál veszem észre, és nem értem.

Ezt a kérdést mindenféle előítélet bunkóság és (hím)sovinizmus nélkül kérdezem. Pusztán (egy kicsit) meg akarom érteni.


2011. júl. 15. 15:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sok fiú is késztetést érez erre, nem kell általánosítani. nem tudom, hogy melyik nemnél fordul ez gyakrabban elő, igazából nem is érdekes, mert ugyanaz az indok: ilyen a természetük.
2011. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez egy emberi tulajdonság, hogy "kinek legyen az utolsó szava". Nem kell csak a nőkre aggatni. Ugyanúgy férfiakban is van ilyen szép számmal.
2011. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%
Mert olyankor a csajszik többre tartják magukat a pasiknál,és be akarják bizonyítani,hogy igenis ők az urak,ezt néha egy-egy pofonnal is tiztázzák XDD vagyis tisztázzuk L/16 :D
2011. júl. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Akié az utolsó szó, annak van igaza - ha mégsem, akkor is ő mondta ki az utolsó szót, és ha nem reagálsz, csak ráhagyod, úgy lesz, ahogy a másik mondja, vagy azt fogja érezni ő a helyesnek, vagy az igazságnak.


Ha mást nézünk: köszönésnél mindig enyém az utolsó szó. Lehet már elköszöntem egyszer, de újra megteszem, hogy lássa az aki távozik tőlünk barát, hogy foglalkozom és törődöm vele.

2011. júl. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem minden esetben igaz.Ha úgy érzem,hogy igazam van,akkor addig pofázok,amíg a másik abba nem hagyja.De ha meggyőz valaki az igazáról,akkor elismerésemet kifejezve befogom a pici szám.... =))
2011. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert így te érezhetsz bűntudatot akkor is, ha ő követett el vmit.
2011. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mikor tudom,biztos vagyok benne,hogy nekem van igazam,akkor semmi nem érdekel addig mondom az igazam,gyakran ha tudom be is bizonyítom,képes vagyok visszatérni többször is ugyan arra a témára,mert nem hagy nyugodni.Ha viszont nem vagyok biztos a dologban nem vitázom,de úgyis válaszolok rá valamit,nem hagyhatom szó nélkül.

17/L

2011. júl. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Mert!!!
2011. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én ha veszekedek egy lánnyal akkor hagyom a francba csak maradjon már csendbeXD

Magamban úgyis tudom Nekem van igazam:D

2011. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert jó érzés. :)
2011. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!