Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A magyar lányok a legszebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar lányok a legszebbek a földön! De vajon melyik férfiak a leghelyesebbek? És belső tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Igen ezt sokszor hangoztatják, de észre vettem, hogy azért a lányok többsége emiatt elszáll. Vagyis nem pont emiatt, de szerintem jócskán rá tesz.

Férfiak esetében, igazából hol állunk ilyen rangsorban? Tehát országok között?

Meg ilyen belső értékekből van rangsor? Arra kíváncsi lennék, hogy a mi országunk hol áll.

Tudom, hogy vannak kivételek, nem róluk beszélek. :)


2011. júl. 15. 21:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%
A latin pasik álltalában jók(olaszok,spanyolok) meg a kicsit kreol bőrűek(nem cigányok)is többnyire szépek.A magyarok szerintem átlagosak.
2011. júl. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

"az olasz pasik helyesebbek? :D"

Nem.Az olasz pasik egyáltalán nem szépek:) a magyar pasik a legjobbak :D (tisztelet a kivételnek)

2011. júl. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
83%

Az oroszok a legszebbek.


Pasik meg nem erdekelnek.

2011. júl. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%

talán a spanyolok

de nekem orosz kell, volt olyan pasim, és nagyon vad az ágyban...magyarok, akikel voltam, meg se közelítették.

szeretem az oroszok férfias arcát, hogy sokuknak olyan jó kis erős, masszív testalkata van, ami bejön nekem.

főleg a szőke oroszok tetszenek...

húúúú de nekiesnék egynek *-*

20/L

2011. júl. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
44%
a cigány pasik
2011. júl. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi... itt írták a kreol bőrt, meg a latinokat. Na, hát én el nem tudom képzelni, hogy egy barna bőrű fiúval álljak össze. Nem azért, mert rasszista vagyok, hanem mert egyszerűen nem tetszik. Legyen fehér bőre (a napbarnított más, senkitől nem várom el, hogy ne menjen ki egész nyáron :D).
2011. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
szerintem arabok nagon dogosek...persze nm mindenki..egy egy emberke...kleor bor,szep mosoly,fekete haj stb sorolhatnam....de kikezdeni,v kapcsolatot létesiteni veluk,nem érdemes.
2012. jan. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%

Én voltam Olaszországban, és esküszöm, egyetlen hapsi volt, aki aránylag normálisan nézett ki, egy kb 30 éves pincér srác, de az összes többi ratyi, ápolatlanok, csúnyák, békafejük van, még véznák is, és amin nagyon-nagyon kiakadtam: rockbandájuk volt, akiknél voltunk, és az énekesük egy Woddy Allen féleség volt olyan ratyi fejjel, hogy rá se bírtunk nézni. És volt barátnője! Én tényleg minden pasit megnéztem Olaszországban, és komolyan nem találtam egyet se, még az a pincér is csak aranyos volt, de nem jóképű.

A magyar srácok a legjobbak! Én oda vagyok értük, főleg a hosszú hajú szakállas magas férfiakért, egyszerűen nagyszerűek! Az a baj, hogy külföldről mi csak a jó pasikat látjuk, az amerikai filmekbe is mindig kiválogatják a jó pasikat, kivéve ha kifejezetten arról szól a szerepe, hogy csúnya. De komolyan!

Nem nézek túl sűrűn szépségversenyeket, de amit néha láttam, azoknál a csajoknál kapásból vagy 10 szebb magyar nő eszembe jutott. Csak az ő apucijuknak nincs rá pénze, hogy modellsuliba küldje őket (bocs, ha tévedek, nem nagyon értek hozzá, hogy működik, de szerintem így van)

2012. ápr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
74%

Nálam ha rangsorolni kellene akkor a belgák,hollandok,németek állnak a dobogón;)DE ők igazából nem azok az érzelgős, romantikus jellemek.:)

Az olasz pasik sem rosszak de nehéz kifogni az igazán jóképűeket.

Egyébként még a brittek és a spanyolok tetszenek.:)

2012. júl. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
92%
Ezzel a "magyar lányok a legszebbek" dumával magunkat kábítjuk. Ki hiszi ezt el rajtunk kívül? Ez csak szánalmas pszicho-pótlék. Kinek mi a szép? Alsópolcosok között szép, vagy szépségkirálynők között. A legtöbb magyar lány sminkelni sem tud, ízlése sincs (ruhák, kiegészítők!), csúnyán is beszél, és műveletlen, mind csak háztartási alkalmazottat akar tartani, meg gazdag pasit fogni. Alig van finom úrilány, csak sötét proletárnék... Sok (fiatal) magyar pasi igényes, meg jó, de a többség pózer. A 40+ kategória gyakran büdös, ápolatlan, ízléstelen, harsány, közönséges, nagyképű ostoba provinciális alkesz. Hasonlóak a pasiknál is (a jellembeli stb.) problémák, mint a hölgyeknél. Rosszul neveltek, nem szavatartók, nem gerincesek stb. Persze vannak kivételek. Szerintem a szőke, ("árja")germán kék szemű izomsrácok a legjobbak, de van pár "olaszos" jó pasi (pl. a magyarok között: nem a romákra célzok főként, bár ott is van igényes és jó srác)...
2013. jún. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!