Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm éppen szájjal elégíte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm éppen szájjal elégített ki amikor egyszer csak vmi kijött belőlem nem tudni mi volt az csak tippelgetek magamba olyan kínos volt hogy akaratomon kivűl előtört egy ilyen savanyú keserű folyadék. :S Előváladék lett volna?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen! Igen valószínüleg előváladék volt
2011. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
lehet egy goaud volt
2011. júl. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
Behugyoztál ! Nem igaz ,am valószínű h az vt.
2011. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, az. Velem is előfordult már miközben smároltam a bnőmmel nagyon felizgultam.
2011. júl. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Erekció közbe nem lehet bepisilni nem de?

Úgy álltam mint egy cöveg majd felrobbantam...

2011. júl. 16. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Még azt sem tudod, hogy működsz, de már más szájába rakod? Nem semmi.
2011. júl. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Képzeld el elmúltam 18 már egy jó ideje és van már sexuális életem egy jó ideje is,csak eddig ilyet nem tapasztaltam sose ha sex volt vagy pedig ha ő kényeztetett..

Ezért nem tudom hova tenni ezt az egészet.

2011. júl. 16. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Egy Alien jött ki belőled! most a barátnődben van, még fejlődik aztán kigyün és elpusztítja az emberiséget
2011. júl. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!