Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menstruacios napokon 2-3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adam2008 kérdése:

Menstruacios napokon 2-3 napig atlatszo folyadek jon, aztan 2 napig verzek, Voltam orvosnal de az azt mondta nincs semmi, megis ez megint tart egy par honapja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt mar egy par eve hogy az orvos azt mondta hogy holyag van a petefeszkemen es az pukkan ki. Kozben szultem, de most megint elojott.
2011. aug. 28. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el megint dokihoz,másikhoz.

Víztiszta ez a folyadék?

2011. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Halvanyrozsaszin. Miert?
2011. aug. 30. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak a folyás jellege miatt, bár nem gondolom,hogy fertőzés, mert akkor folyamatos lenne, nem csak vérzés előtt.

Én elmennék dokihoz.

2011. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszt. El fogok menni csak mar voltam 3-nal es egyik sem tudta kikezelni.
2011. szept. 1. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen csak hosszabb ideig. Én vettem PH-tesztet, avval megmértem, meg is kóstoltam: víz.

Kivárok.

Esetleg ülőfürdőt vegyél (cickafarkból), meg sós termálvíz is jó. Komolyabb betegséget is meggyógyítanak ezek, egy kis harmonizálás biztos nem haladja meg az erejüket.:)

2014. márc. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!