Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen test bejön nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen test bejön nektek lányok? (18f)

Figyelt kérdés
[link]
2011. júl. 17. 03:56
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
57%

Nekem elsősorban nem a test számít. Az csak vmi szép kis extra tud lenni. De itt, mivel a testen van a lényeg, megmondom őszintén, hogy ez még úgymond.. elég gyenge. Gyenge ahhoz, hogy a strandon felkapjam rá a fejem, és utána le se tudjam róla venni a szemem.

Egy tök átlag test. Van még mit rajta gyúrni.

2011. júl. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
61%

Figyi má, te kérdező, most itt közszemlére teszed a habtested és véleményt kérsz de idézem "a negatív kritikát nem fogadom el". Hogy is van ez?


Ha tényleg a véleményünk érdekel, akkor a negatív kritikából tanulhatsz.

Ha akkora az egód, hogy csak azért raktad fel a képet, hogy mindenki megcsodálhassa a SZERINTED jó testedet, az gáz, nincs ránk szükséged.

Ha ide jársz megerősítésért és/vagy önbizalomért akkor te nem vagy sikeres ember.


Én abszolút nem vagyok kíváncsi több képre rólad, de egy vacak telefonos pózer-feszítős fotóból kéne megítélni a tested reálisan? Egyébként a sport sosem árt, de a test önmagában kevés, legalábbis sokunknak.

2011. júl. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

O8:O5

Ha ellátsz a jótanácsokkal, akkor én is egyel. Tanulj meg szöveget értelmezni. Elég hasznos képesség. És most az infóval felvértezve lépj vissza olvass és lásd,ahogy megvilágosodik az elméd.

De segìtek, ha esetleg nem menne. Azt irtam, hogy nem arról van szó, hogy nem fogadom el a negativ kritikát.

2011. júl. 17. 08:19
 34/55 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem jön be, de igazából a páromé se az esetem, viszont őt imádom, és tiszta szívből szeretem, és nem nagyon érdekel, hogy néz ki a teste.
2011. júl. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

És jól mondod, a test kevés.pláne ha valaki nem képes egy mondatot értelmezni. Amúgy nem értelek téged. Azt mondod pózerkedek, de aztán meg kifogásolod a képet. Tán portfóliót kellett volna feltöltenem?


Mondták már h a tudálékos stìlus nem mindenkinek áll jól?

2011. júl. 17. 08:24
 36/55 anonim ***** válasza:
57%
Ezzel a testtel negatív pontot gyűjtesz még csak. A félig zsebre tett kézzel és a stílusoddal, dumáddal pedig elkergeted a kortárs lányokat.
2011. júl. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 Rachel Green ***** válasza:

lehet szép az alma kívülről, de mit érsz el vele ha belül rohadt? :S

nem minden a külső. szerintem inkább az a döntő, hogy milyen a belső kisugárzásod, hogy lehet e veled beszélni,viccelődni. ha ilyen macsó külsőd van,de viszont unalmas vagy, akkor ennnyi. :) szerintem


26/N

2011. júl. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:

Végre egy normális hsz. Köszönöm

Bár annyit hozzáfűznék, hogy a stìlusommal nincs gond,ameddig valaki nem offenzív vagy tudálékos. És a lányokkal sincs gondom.

2011. júl. 17. 08:39
 39/55 Rachel Green ***** válasza:

viszont dícséretes, hogy nem vagy elhízva ;)


26/N

2011. júl. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

Köszi neked is.

Bár ennek az almának a belseje nem rohadt.

2011. júl. 17. 08:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!